„Komediowe filmowe wtorki” w FOX Comedy

We wtorek, 7 czerwca 2016 roku, widzowie FOX Comedy zobaczą film „To mnie kręci” z Melissą Joan Hart i Adrianem Grenierem w rolach głównych. Przy dźwiękach pierwszych przebojów Britney Spears licealiści Nicole i Chase opracowują studniówkową intrygę odzyskania swoich pierwszych miłości.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Tydzień później, 14 czerwca, w filmie „Wszystko o Stevenie” nieprzystosowana społecznie autorka krzyżówek wyruszy w podróż, by zdobyć mężczyznę swojego życia – Steve’a – operatora kamery w stacji CNN. Szereg komicznych sytuacji w gwiazdorskiej obsadzie, z Sandrą Bullock i Bradley’em Cooperem na czele, wywoła salwę śmiechu nawet u najbardziej zagorzałego przeciwnika tzw. rom-komów (komedii romantycznych).

Kolejny wtorkowy wieczór, 21 czerwca, pełen będzie komicznych sytuacji w rodzinie Clapettów, którzy po odkryciu na swojej farmie złoża ropy naftowej przenoszą się do Beverly Hills i próbują nauczyć tamtejszych zwyczajów. „Bogate Biedaki” to adaptacja kultowego, amerykańskiego sitcomu z lat 60.

Ostatni wtorek czerwca, 28 czerwca, będzie utrzymany w klimacie przygody. Film „Bogowie muszą być szaleni” rozpoczyna się od niespodziewanego odnalezienia przez osadników wioski w Kalahari butelki po coca-coli. Buszmen Xi postanawia wyruszyć w podróż do „bogów”, aby zwrócić im ten dar, który okazał się kością niezgody wśród członków plemienia. W trakcie podróży do cywilizacji zostaje uwikłany w komiczną intrygę wraz ze zwariowaną nauczycielką, romantycznym mikrobiologiem i bandą terrorystów.

„Komediowe filmowe wtorki” to nowość w ramówce FOX Comedy.

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *