Nowa seria „Weterynarza do zadań specjalnych” w Nat Geo People

Doktor K i jej utalentowany zespół z kliniki weterynaryjnej dla zwierząt egzotycznych każdego dnia leczą stworzenia różnej maści i gatunku. Trafiają tu jeże, ptaki, gady, płazy czy króliki. Ulokowany na południu Florydy gabinet każdego roku pomaga tysiącom zwierzaków. Susan i jej pracownicy nie tylko przynoszą ulgę cierpiącym stworzeniom, ale również edukują właścicieli egzotycznych pupili w kwestii ich hodowli. Każdy z godzinnych odcinków serii ukazuje niecodzienne, chwytające za serce zwierzęce historie.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Dr K znów pochyla się z troską nad pacjentami wymagającymi natychmiastowej opieki. Znajdą się wśród nich pyton albinos z niewydolnością układu oddechowego, żółw pogryziony przez psa czy małpka marmozeta cierpiąca na tajemniczą chorobę. Pracowników kliniki, właścicieli zwierząt oraz pacjentów na czterech i dwóch łapach czeka po raz kolejny spora dawka emocji. Dr K wie, że wszystkie leczone przez nią stworzenia – zarówno te malutkie i słodkie, jak i wielkie, groźne, uważane są przez klientów kliniki za członków ich rodzin. Z miłości do zwierząt dr K i jej współpracownicy są gotowi dokonywać rzeczy niemal niemożliwych.

„Weterynarz do zadań specjalnych”, premierowe odcinki drugiego sezonu w każdą niedzielę, od 12 czerwca 2016 roku o godzinie 12:00, na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *