Koncert Dżem, „Gwiazdy na talerzu” – lipiec w Kino Polska Muzyka

W lipcu 2016 roku Kino Polska Muzyka postawi na rozrywkowy repertuar i wakacyjne, taneczne rytmy. W koncertowym cyklu z Przystanku Woodstock zobaczymy występ Dżem, a ostatni weekend miesiąca będzie „Weekendem z Polskimi Gwiazdami”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W letniej ramówce Kino Polska Muzyka znajdzie się duża dawka muzyki rozrywkowej z pogranicza pop i dance, doskonałych na domowe imprezy lub po prostu na poprawę nastroju. W tygodniu taki repertuar znajdziemy w „Domówce” (od poniedziałku do czwartku oraz w niedziele o godzinie 20:00). W weekendy imprezowy nastrój zapewnią „Polska impreza” (piątki od północy, soboty od 20:00) oraz „Tak się bawi cała Polska!” (niedziele o godzinie 14:00).

W drugi weekend lipca Kino Polska Muzyka przygotuje ranking „Największe hity I połowy 2016 roku”, w którym znajdą się najnowsze utwory polskich artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, od rocka do popu. Ostatni weekend lipca spędzimy natomiast w towarzystwie ulubionych gwiazd widzów Kino Polska Muzyka. Stacja przygotuje specjalne wydanie programu „Godzina z…” pod hasłem „Weekend z Gwiazdami” poświęcone sześciu artystom wybranym w internetowym głosowaniu. Każda godzina poświęcona będzie dorobkowi muzycznemu jednego muzyka.

W stałym cyklu „Koncerty z Przystanku Woodstock” stacja zaprezentuje 7 i 10 lipca, po raz pierwszy w telewizji, występ zespołu Dżem z 2003 roku. O tym koncercie Jurek Owsiak powiedział: „[…] to nie był wakacyjny Dżem, to był Dżem najbardziej dojrzały w swojej historii, najpiękniejszy, najbardziej soczysty, a kolejne utwory brzmiały jak psalmy odśpiewane wraz z 400-settysięczną publicznością”.

W lipcu zobaczymy również pierwszy sezon kulinarnego show z udziałem polskich artystów „Gwiazdy na talerzu”. Feel, Pectus, Blue Cafe, Rafał Brzozowski, Łukasz Zagrobelny, Andrzej Krzywy przygotują pod okiem szefów kuchni dania z restauracyjnych kart menu. Te kuchenne spotkania będą pretekstem do rozmów o muzyce, planach na najbliższy czas. Nie zabraknie też anegdot z życia prywatnego gwiazd.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *