Koncert Julii Pietruchy w Trójce

W niedzielę, 17 lipca 2016 roku o godzinie 19:00, w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpi Julia Pietrucha. Podczas koncertu przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wokalistka zaprezentuje utwory ze swojego autorskiego albumu pt. „Parsley”, któremu patronuje Trójka. Nie zabraknie niespodzianek – bohaterka wieczoru zaśpiewa wspólnie z Dawidem Podsiadło.

To będzie unikatowy koncert Julii Pietruchy, aktorki, modelki i od niedawna również piosenkarki. W kwietniu tego roku ukazała się debiutancka płyta artystki zatytułowana „Parsley”. O swojej płycie Julia Pietrucha mówi: – To album pełen ulotnych chwil mojego życia, słów, które nie chciały pozostać niewypowiedziane i melodii, które udało mi się uchwycić, spisać na odwrocie kartki scenariusza, w poplamionym zeszycie, gdzieś na kolanie, podczas przystanku w długiej podróży. Gromadziłam je tak przez lata, nucąc najbliższym, oswajając delikatnymi dźwiękami ukulele i pozwalając im zająć ważne miejsce w moim sercu (…).

Na płycie „Parsley” poznajemy dziewczęcą, ale momentami również zadziorną Julię. Nastrojowe piosenki i ciekawe brzmienie uzyskane dzięki grze Julii na ukulele wprowadza słuchaczy w niepowtarzalny klimat.

Transmisja koncertu Julii Pietruchy z udziałem Dawida Podsiadło ze Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Programu 3. Początek w niedzielę, 17 lipca o godzinie 19:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *