Koncert KilledByCar w radiowej Czwórce

W piątek 24 lutego w audycji „Będzie głośno” zagra zespół KilledByCar. Bydgoskie trio promować będzie w Czwórce swoją najnowszą EP-kę. Jak zawsze, nie zabraknie mocnych punkowo-elektronicznych brzmień oraz widowiskowego show. Początek koncertu o godzinie 18:00.

W najbliższym wydaniu czwórkowej audycji „Będzie głośno!” wystąpi grupa KilledByCar. To unikatowe trio muzyczne pochodzi z Bydgoszczy, a jego stylistykę trudno sklasyfikować, ponieważ skrzyżowanie różnorodnych gustów muzycznych każdego z członków zespołu zaowocowało wyjątkowym, elektroniczno-punkrockowym i bardzo melodyjnym brzmieniem. Ich żywiołowy i spontaniczny, czy wręcz wybuchowy koncert ubarwią efekty wizualne, które zawsze wzbogacają show KilledByCar.

Trzy lata temu wygrali konkurs organizowany przez Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, którego nagrodą było zarejestrowanie autorskich piosenek w studiu nagraniowym. Od 1 sierpnia 2016 roku ich piosenka Screaming Silence znajdują się na liście przebojów audycji „Będzie Głośno!” na stronie radiowej Czwórki, biorąc udział w głosowaniu słuchaczy. 2 grudnia 2016 roku byli gośćmi audycji „Będzie Głośno!”. W najbliższy piątek 24 lutego zaprezentuje słuchaczom Czwórki materiał z nowej EP-ki, do której zostały nagrane trzy teledyski, w tym jeden z zawodów Snow Show we Francuskich Alpach. Zapowiada się wyjątkowy występ z pogranicza indie-rocka i elektroniki.

Zaproszenia na piątkowy koncert można wygrać na antenie oraz Facebooku. Transmisja audycji jak zawsze na Czwórkowej stronie internetowej i na fanpage’u. Start koncertu o godzinie 18:00.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *