Koncert „Lato Zet i Dwójki” w Bydgoszczy na antenie TVP2/HD

Już w niedzielę 19 sierpnia w Bydgoszczy na koncercie „Lato ZET i Dwójki” wystąpią gwiazdy z Polski i zagranicy. Wydarzenie będzie można śledzić „na żywo” na antenie TVP2/HD. Początek transmisji o godzinie 20:05.

Bydgoszcz jest kolejnym przystankiem na tegorocznej trasie koncertowej organizowanej przez Radio ZET i TVP 2/HD. Wielka multimedialna scena „Lato ZET i Dwójki” stanie przed halą „Łuczniczka”. Tam zagrają najpopularniejsi polscy i zagraniczni artyści.

Największą gwiazdą bydgoskiego koncertu będzie niemiecka wokalistka – Oceana, której przebój „Endless Summer” napisany specjalnie na EURO 2012 podbił serca nie tylko polskiej publiczności. Obok niej na scenie pojawi Blue Cafe, grający muzykę pop z elementami acid-jazzu, funky, soulu i rytmów latynoskich. Zespół dobrze znany ze swojego wielkiego zeszłorocznego przeboju „Buena”. Publiczność będą porywać również „Bracia”, czyli Wojciech i Piotr Cugowscy, a także Ania Wyszkoni, świeżo upieczona mama i była wokalistka zespołu Łzy. Nie sposób również nie wspomnieć o Łukaszu Zagrobelnym, którego tegoroczny album „Ja tu zostaję” w niespełna miesiąc od premiery zdobył w naszym kraju status złotej płyty.

Plejadę muzycznych gwiazd, które wystąpią w Bydgoszczy, uzupełnią: Neo Retros, Volver, Małgosia Jamroży, Ewa Jach, Monika Urlik, Loka i Sol .

W czasie koncertu zostanie również rozstrzygnięty Antenowy Konkurs Radia ZET, związany z pięćdziesiątą rocznicą śmierci Marylin Monroe, ikony Hollywood. W ramach konkursu słuchacze i widzowie telewizyjnej Dwójki wybiorą jej najlepszego sobowtóra.

Koncert poprowadzi dobrze zgrany duet – Agnieszka Szulim (TVP2/HD) oraz Rafał Olejniczak, szef Radia ZET. Wspierać ich będzie Mateusz Szymkowiak (TVP2/HD). Ci, którzy nie zdołają pojawić się przed halą „Łuczniczka” 19 sierpnia, będą mogli śledzić transmisję całego wydarzenia na antenie TVP2/HD. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Wstęp wolny. Początek transmisji koncertu na antenie TVP2/HD o 20:05. Część druga – godzina 21:15.

Na zakończenie tegorocznej trasy Radio ZET i Dwójka odwiedzą Uzdrowisko Termalne Uniejów (26 sierpnia). Wszystkie koncerty będzie można zobaczyć na antenie TVP2/HD.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *