Koncert Marka Niedzielskiego w radiowej Trójce

Program 3 Polskiego Radia zaprasza na pierwszy, po dłuższej przerwie, koncert transmitowany „na żywo” z Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej. W niedzielę 28 marca wystąpi tu Marek Niedzielski – wrocławski muzyk, wokalista, perkusista oraz tekściarz związany z alternatywną sceną muzyczną. Transmisja wydarzenia od godz. 19.05 na antenie radiowej Trójki, a streaming wideo na stronie i Facebooku stacji oraz na kanale YouTube Polskiego Radia.

Marek Niedzielski to wszechstronnie utalentowany muzyk, który komponuje, nagrywa i produkuje swoje piosenki. Od dwóch lat razem z Pawłem Stachowiakiem i Maciejem Knopem pracuje nad autorskimi kompozycjami. W tym czasie ukazała się EP-ka „Pies” oraz singiel „Widmo” wyprodukowany przez hiphopowego producenta Sergiusza. Niedawno trójka artystów rozpoczęła pracę nad płytą w studiu Azymut, gdzie powstał już promocyjny singiel „Gry”. Najnowsza piosenka Marka, czyli „Chciałem Ci dać” właśnie pojawiła się w serwisach streamingowych. Można jej również słuchać w Trójce oraz w innych antenach Polskiego Radia.

Chciałbym zaprosić wszystkich Słuchaczy na koncert, który zabiera z foteli w miejsce, gdzie nie ma nic oprócz muzyki. Wy wyobrazicie sobie, że to tak naprawdę dźwięki z letniej, festiwalowej sceny, a my usłyszymy Wasz głośny aplauz po skończonym utworze. Spędźmy ten super czas razem i choć na chwilę zapomnijmy o wszystkim dookoła. Dodajmy sobie wspólnie trochę nadziei. To jak, jesteśmy umówieni? – zaprasza Marek Niedzielski.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *