Koncert „Solidarni z Ukrainą” w TVP1

Telewizja Polska zaprasza na specjalny koncert w geście sprzeciwu wobec zbrodniczej napaści Rosji na Ukrainę. Transmisja odbędzie się w niedzielę, 27 lutego o godz. 17:30 w TVP1. W trakcie koncertu Caritas Polska pod hasłem „Pomoc dla Ukrainy” prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na ubrania i żywność dla ukraińskich ofiar zaatakowanych przez Rosję.

Sprawdź godziny emisji koncertu „Solidarni z Ukrainą” w PROGRAMIE TV

W programie tego wyjątkowego koncertu, w geście solidarności z narodem ukraińskim, wystąpią największe polskie gwiazdy, m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor,  Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski, Mikołaj Krawczyk i Filip Lato. Na scenie nie zabraknie również wspierających Ukrainę zespołów takich, jak: Feel, Pectus, Blue Cafe, Enej, Taraka i Kombi.

Wyjątkowe widowisko uświetnią ukraińskie wokalistki: Julia Belei w towarzystwie polskiego chóru Solidarni Gospel Choir oraz Oleksandra Zhuravel.

Gospodarzami będą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel.

Koncert powstaje przy wsparciu Programu Wieloletniego „Niepodległa”, który jest realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości.

Podczas trwania koncertu, Caritas Polska prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na ubrania i żywność dla ukraińskich ofiar rosyjskiej napaści.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Koncert odbędzie się w siedzibie Telewizji Polskiej na ul. Woronicza 17 (dziedziniec od ul. Samochodowej) i będzie dostępny bezpłatnie dla publiczności.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *