Koncert z okazji 15-lecia programu „Jaka to melodia?” w TVP1/HD

2 lutego o godzinie 18:15 (1 część) i 9 lutego o godzinie 18:20 (2 część) TVP1/HD wyemituje koncert jubileuszowy z okazji 15-lecia programu „Jaka to melodia?”. Gospodarzem spotkania w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będzie Robert Janowski.

Koncert, tak jak każdy program, uświetnią najlepsze przeboje, ponadczasowe polskie i światowe hity muzyczne, a także wyjątkowe duety. Na scenie wystąpi Robert Janowski z zespołem muzyczno-wokalnym „Jakiej to melodii?” oraz zaprzyjaźnione z programem gwiazdy: Krzysztof Krawczyk, Golec uOrkiestra, Blue Cafe i Enej. O dobry humor i wspaniałą atmosferę jubileuszowego spotkania zadba również Kabaret Skeczów Męczących.

Rejestracja urodzinowego koncertu w warszawskiej Sali Kongresowej odbyła się 19 stycznia 2013 roku.

Program „Jaka to melodia?” to światowy megahit realizowany w oparciu o amerykańską licencję. W wielu telewizjach na świecie jest uznawany za najlepszy program rozrywkowy. W USA teleturniej ogłoszono najlepszym w ostatnim 50-leciu XX wieku). W tym kraju program ogranicza się do pasjonującej gry o wielkie pieniądze (200 tys. dolarów) i drogie samochody. Polska wersja show to wielkie widowisko, w którym dodatkowo występują znane polskie i zagraniczne gwiazdy świata muzyki oraz tancerze.

Telewizja Polska realizuje program „Jaka to melodia?” w koprodukcji z firmą Media Corporation. Prowadzenie teleturnieju powierzono Robertowi Janowskiemu, który do dziś jest jego gospodarzem. Pierwszy odcinek TVP1 wyemitowała 4 września 1997 roku.

Obecnie program jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:20 i w niedziele o godzinie 18:20 w TVP1/HD.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *