Anna Jujka czwartym jurorem w „Tylko taniec. Got to dance”

Telewizja POLSAT przedstawiła ostatniego jurora w show „Tylko taniec. Got to dance”. Została nim znana i ceniona choreograf, tancerka i nauczycielka hip hopu – Anna „Youya” Jujka, która w składzie jury zastąpiła Krystynę Mazurównę.

„Youya” tańczy od 7-go roku życia. W ciągu swojej 26-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadwayjazz, hip hop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju, ale i za granicą (m.in. Kopenhaga, Wilno, Bonn). Pracowała również jako choreograf przy Sopot TOPtrendy Festiwal. Obecnie jest pedagogiem, jak i założycielką w warszawskim Studiu Kultury Ulicznej STEP DEALERS i studiu tańca „Free Art Fusion”. Współpracuje ze szkołami tańca w Polsce i za granicą (warsztaty, szkolenia, choreografie,), oraz z teatrem ROMA. Jest stałym wykładowcą na kursie instruktorskim z zakresu tańca hip hop.

Obok Ani Jujki, w tanecznym show zobaczymy niezmiennie: Joannę Liszowską, Michała Malitowskiego i Alana Andersza.

Taneczne show „Got to dance” poprowadzą Maciek Dowbor oraz Anna Głogowska, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Premierowy odcinek trzeciej serii już 1 marca o godzinie 20:00 na antenie Polsatu.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *