Konkurs Weekendy z Barbie w PULS 2

PULS 2 zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania są nagrody inspirowane filmami animowanymi Barbie. Partnerami akcji i sponsorami nagród są właściciel marki Barbie – firma Mattel – oraz wydawca magazynu Barbie – Wydawnictwo Egmont.

Weekendy z Barbie w PULS 2, emitowane w każdy weekend od soboty, 1 października 2016 roku, w paśmie Junior TV w PULS 2, zaprezentują takie filmy, jak: „Barbie i siostry: Wielka przygoda z pieskami”, „Barbie i siostry w Krainie Kucyków”, „Barbie: Perłowa księżniczka” oraz dwie części „Barbie i podwodna tajemnica”. Wraz z nimi rusza też konkurs z nagrodami.

Tematem przewodnim akcji i konkursu jest Barbie przyjaciółka zwierząt. Aby wziąć udział w konkursie należy narysować pracę przedstawiającą Barbie w otoczeniu jej ukochanych zwierzaków. Następnie swoją pracę wraz z wypełnionym kuponem konkursowym zamieszczonym w magazynie Barbie (nr 11/2016) należy wysłać do Telewizji Puls Sp. z o.o. Do wygrania są m.in.: zabawki inspirowane filmem „Barbie i siostry: Na tropie piesków” oraz zestaw książek Barbie. Zasady i regulamin konkursu znajdują się na stronie Weekendyzbarbie.pl. Konkurs potrwa od 28 września do 23 października 2016 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do końca października br.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *