Kontynuacja 7. sezonu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” od 6 stycznia w Polsacie

Kontynuacja premierowego, siódmego sezonu serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” już od 6 stycznia na antenie Telewizji POLSAT. Nawet najmniejszy ślad zostawia wizytówkę sprawcy. Ekipa CSI w Nowym Jorku prowadzi dochodzenia w różnych sprawach kryminalnych: od napadów, porwań i szantażu po ataki terrorystyczne i przypadkowe zabójstwa. Ludzie mogą kłamać – dowody nigdy.

Do ekipy CSI w Nowym Jorku dołączyła nowa gwiazda – Sela Ward – dwukrotna zdobywczyni nagrody Emmy i Złotego Globu. Błyskotliwie inteligentna, czarująca i dowcipna detektyw Jo Danville szybko zyskała uznanie i podziw drużyny. Zaprzyjaźniła się z szefem nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, detektywem Taylorem – w tej roli Gary Sinice – nominowany do Oscara, uhonorowany Złotym Globem oraz Emmy.

Śledczy z Nowego Jorku rozwiązują zagadki tajemnicze, nieprawdopodobne i intrygujące. Każdy odcinek opowiada nową i niepowtarzalną historię kryminalną. Szef laboratorium kryminalistycznego w Nowym Jorku, detektyw Mack „Mac” Taylor (Gary Sinise) zawsze w skupieniu i z autentyczną pasją przystępuje do każdego zadania. Uważa, że wszystko się ze sobą łączy i każdy trop ma swoją historię, trzeba tylko umieć ją odczytać. Jego nowa partnerka – detektyw Josephine „Jo” Danville (Sela Ward) już nie raz go mile zaskoczyła. Swoim nowym koleżankom i kolegom Jo od początku zaimponowała niezwykłą żywiołowością. Wcześniej pracowała dla FBI, ale z powodu pewnego skandalu musiała zrezygnować z tej kariery i wyprowadzić się z Waszyngtonu. Nadal będziemy świadkami, jak odkrywa „uroki” nowojorskiej metropolii. Stara się dostosować do nowych reguł działania, ale często i z pożytkiem dla policyjnego śledztwa… łamie procedury.

Pozostali bohaterowie serialu to również najwyższej klasy profesjonaliści. Od lat przyjaźnią się i wspierają wzajemnie w trudnych chwilach. Detektyw Danny Messer (Carmine Giovinazzo) i jego córeczka omal nie zginęli w finale poprzedniej serii, gdy psychopata groził im śmiercią. Detektyw Lindsay Messer (Anna Belknap) ocaliła męża i dziecko. I chociaż od tamtych koszmarnych wydarzeń minęło kilka miesięcy, ona wciąż boi się o los swojej rodziny i wcale nie czuje się bohaterką. Podporą drużyny zawsze był dr Sheldon Hawkes (Hill Harper) – patolog sądowy – zaangażowany i odpowiedzialny, zwątpi jednak w sens tej służby… Natomiast przystojny detektyw z wydziału zabójstw, Don Flack (Eddie Cahill) wydaje się znów w pełni formy – czarujący dla przyjaciół, bez skrupułów w walce ze światem przestępczym Nowego Jorku… Niezastąpiony w poszukiwaniu tropów na ciele ofiar, dr Sid Hammerback (Robert Joy) staje się jeszcze bardziej ekscentryczny – nawet jak na lekarza sądowego. Ekspert od analizy dowodów, Adam Ross (A.J. Buckley) stara się wszystkim zaimponować swoją wiedzą a przy tym bywa zadziwiająco… nieroztropny. Czy spoważnieje, gdy przypadkowo sam stanie się świadkiem morderstwa?

Gościnnie w siódmym sezonie serialu występują między innymi: Edward James Olmos, David James Elliott oraz Peter Fonda.

Serial „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” emitowany jest w każdą niedzielę począwszy od 6 stycznia o godzinie 21:00.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *