Kortez zagra na żywo w radiowej Czwórce

W czwartek 8 października 2015 roku o godzinie 23:00 na Czwórkowej scenie wystąpi Kortez, który zaprezentuje materiał z debiutanckiego krążka pt. „Bumerang”. Koncertu w ramach cyklu „Żywcem wzięci” będzie można wysłuchać w audycji Dawida Podsiadło „Podsiadówka” na antenie radiowej Czwórki.

Pochodzący z Iwonicza Kortez to wszechstronnie utalentowany muzyk – kompozytor, wokalista, gitarzysta, pianista oraz puzonista. W marcu 2015 roku wydano jego pierwszą EP-kę pt. „Jazzboy Session EP” z utworami: „Zostań”, „Joe” i „Co myślisz?”. 25 września 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Bumerang” – intymny zbiór opowiadań o miłości i jej braku. Album został bardzo entuzjastycznie przyjęty na rynku muzycznym. Jak brzmią kawałki pochodzące z tej płyty? O tym słuchacze będą mogli się przekonać podczas występu Korteza w Czwórce.

„Podsiadówka” to dwugodzinna autorska audycja Dawida Podsiadło, która nadawana jest w czwartki po godzinie 22:00 na antenie radiowej Czwórki. Tematem przewodnim audycji jest doskonała muzyka, ale nie brakuje też zabawnych materiałów z abstrakcyjnym humorem. W programie usłyszeć można różne gatunki muzyczne w tym rock, pop, elektronikę, ale także metal i hip-hop.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *