Kossakowski „zrobi cyrk” na 5. urodziny TTV

W najbliższy piątek stacja TTV wyemituje prapremierowy odcinek zapowiadający nową serię „Kossakowski. Inicjacja”. Fani Przemka Kossakowskiego zobaczą go w… cyrku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TTV

Przemek dołączy do trupy najstarszego cyrku w Polsce, by poznać prawdę o nim. Przekona się na własnej skórze jak to wygląda od kulis. Doświadczy jak ciężko pracują ludzie w tej „instytucji na kołach” po to, żeby usłyszeć gromkie brawa od publiczności.

Będzie próbował znaleźć swoje miejsce w tej ogromnej machinie, której głównym zadaniem jest rozrywka i rozśmieszanie.

Czy pokona fizyczne zmęczenie, tremę i strach obecny przy przygotowaniu przedstawienia? Jak sobie poradzi z niebezpiecznymi próbami do występów, podczas których przejdzie próbę ognia i pokona grawitację. W ciągu zaledwie 24 godzin będzie musiał udowodnić, że może wystąpić na arenie. Czy sprosta wyzwaniu? Czy spróbuje swoich sił w akrobatyce, tuż pod kopułą areny cyrkowej? Czy zweryfikuje prawdę o cyrku ? Czy akrobaci i osoby pracujące nad przygotowaniami widowiska bawią się równie dobrze jak widzowie? Czy podczas ciągłej tułaczki można stworzyć prawdziwy dom? Jakie zadania przygotują dla Przemka artyści?

„Kossakowski.Inicjacja”

Prapremiera: piątek, 6 stycznia, godzina 22:00
Powtórka: niedziela, 8 stycznia, godzina 21:30

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *