Kreskówka „Koko Smoko” w Boomerangu

Trójka przyjaciół – Coconut, Oskar i Matylda – to bohaterowie nowego serialu Boomeranga pt. „Koko Smoko”. Żyją na Smoczej Wyspie i pomagają mieszkańcom uporać się z codziennymi problemami, każdego dnia gotowi na nowe przygody. Premiera serialu w poniedziałek 8 maja o godzinie 7:25 na antenie Boomeranga.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Coconut i Oskar – dwa urocze smoki – razem z jeżozwierzem Matyldą tworzą zgraną ekipę, która wierzy w siłę przyjaźni i na każdym kroku udowadnia, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa. Bohaterowie zamieszkują Smoczą Wyspę i służą pomocom jej mieszkańcom, którzy borykają się z codziennymi problemami.

Przyjaciele zawsze są gotowi na nowe przygody. Każdego dnia spotykają na swojej drodze interesujące smoki i nawiązuje ciekawe przyjaźnie. Nigdy nie brakuje im odwagi, wyobraźni i dobrego humoru – to właśnie dzięki tym cechom udaje im się m.in. uwalniać smoki uwięzione w jaskiniach, pozbywać się intruzów utrudniających życie na wyspie i pomóc przyjaciołom wygrać olimpiadę.

Przygody bohaterów serialu „Koko Smoko” będzie można śledzić od 8 maja na kanale Boomerang. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 7:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *