Pogoda w trakcie rozpoczynającej się majówki raczej nas nie będzie rozpieszczała, dlatego idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu będzie bezpłatna oferta filmowa, którą przygotowała IPLA. W paczce propozycji znajdą się tytuły, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom. Od dzisiaj do 7 maja filmy takie jak “Baby są jakieś inne”, “Tylko Ciebie chcę”, “Dino mama” czy “Wyspa dinozaura” dostępne będą bezpłatnie. Dzięki dostępności IPLI na wielu urządzeniach, w trakcie majówki użytkownicy będą mogli skorzystać z darmowych tytułów w dowolnym miejscu i czasie.

Coś dla starszych…

Do łez rozbawi film twórcy “Dnia Świra”, Marka Koterskiego – najbardziej kobieca komedia o mężczyznach z Robertem Więckiewiczem i Adamem Woronowiczem w rolach głównych – “Baby są jakieś inne”. “Kwiat pustyni” to poruszająca do głębi opowieść oparta na bestsellerowej biografii Waris Dirie – urodzonej w Somalii dziewczynie, która mimo dramatycznych przejść stała się supermodelką. O tym, czy pierwsza miłość jest tą jedyną, widzowie przekonają się, oglądając “Tylko Ciebie chcę” – czy Hache znajdzie ukojenie przy zwariowanej Gin? Dla fanów grozy idealną propozycją będą dwa horrory: “Exorcismus: Opętanie Amy Evans” – historia opętania piętnastoletniej dziewczyny oraz “Istnienie”, czyli przerażająca opowieść przedstawiona z punktu widzenia duchów. Twórcy “Labiryntu Fauna” i “Sierocińca” po raz kolejny zabiorą widzów w wyprawę do świata koszmarów – “Wyspa zaginionych” to film o demonach, które każdy z nas nosi w sobie. Niepoprawna politycznie i historycznie komedia Sci-Fi “Iron Sky” opowiada o nazistach, którzy pod koniec wojny znaleźli schronienie na Księżycu, gdzie przez lata planowali powrót na Ziemię w celu dokonania całkowitej inwazji. “Zabójcza gra” to trzymające w napięciu, pełne efektownych scen walki kino akcji z Wesleyem Snipesem, odtwórcą kultowego Blade’a. W nieprzyzwoicie śmiesznej komedii “Fenomen” nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które na trwałe zapiszą się w pamięci.

…i coś dla młodszych widzów

IPLA pomyślała również o swoich najmłodszych widzach. “Dino mama” ukaże przygodę trójki przyjaciół, którzy cofają się o 65 milionów lat i trafiają do gniazda dinozaura. Beztroskie życie na tytułowej “Wyspie Dinozaura” zburzy wyrzucone przez wodę na brzeg prastare jajo, z którego wykluje się zielony dinozaur Dyzio. “Królowa Śniegu 2” przeniesie do Krainy Lodu, gdzie troll Orm, rodzeństwo Gerda i Kai, zbuntowana piratka Alfida oraz niezawodna łasiczka Zuzia tym razem staną do walki z Królem Śniegu.

Majówkowe propozycje IPLI można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnie wybranym urządzeniu: smartfonie, tablecie, komputerze lub w Smart TV.

Źródło: Cyfrowy Polsat