Król, Walczak i Wierzejewska w Radiu Eska ROCK (zdjęcia)

Z początkiem maja 2014 roku do grona pracowników Radia Eska ROCK dołączyli Darek Król, Daniel Walczak i Małgorzata Wierzejewska.

Darek Król prowadzi codzienne pasmo „Gramy Co Chcemy” nadawane od 13:00 do 16:00. Usłyszeć go będzie można także w paśmie weekendowym „Gramy Co Chcemy Weekend”. Przez ostatnie lata Darek Król zajmował się promocją i managementem artystów muzycznych. Początki jego kariery wywodzą się jednak z radia – zaczynał w łódzkim Radiu Manhattan. Był szefem muzycznym, a następnie dyrektorem programowym Radia ESKA Łódź.

Daniel „Mały” Walczak objął stanowisko producenta, odpowiedzialnego za oprawę muzyczną Radia Eska ROCK. Zastąpił Macieja Długosza, który pożegnał się ze stacją. Nową funkcję będzie łączył z dotychczasowym zajęciem – muzyka (współpracownik w zespole Dawida Podsiadło). Swoją karierę zaczynał od pracy w Radiu ESKA w charakterze producenta.

Małgorzata Wierzejewska prowadzi sobotnie pasmo „Gramy Co Chcemy Weekend” między 14:00 a 19:00. Ponadto odpowiada za treści zamieszczane na oficjalnej stronie internetowej radia, m.in. „Co w radiu”. Wspiera redakcyjnie Roberta „Pegaza” Zawieję podczas listy „NRD”. Małgorzata Wierzejewska do tej pory pracowała w Radiu ESKA Poznań. Zaczynała od pracy reporterskiej, potem pracowała jako wydawca porannych wiadomości. Redagowała też treści zamieszczane w serwisie hotplota.pl.

eskarocknowipracownicy

Darek Król, Daniel „Mały” Walczak, Małgorzata Wierzejewska

Źródło: Grupa Radiowa TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *