Kultowa animacja „Shin-Chan” na FOX Comedy

Już niedługo na ekranach FOX Comedy zagości kultowa japońska animacja – Shin-Chan. Serial często porównywany jest do takich popularnych animacji jak Simpsonowie czy Family Guy: Głowa rodziny. Dzieje się tak za sprawą odważnego humoru, który jest znakiem rozpoznawczym wszystkich trzech animacji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

Shinnosuke Nohara, znany jako Shin-Chan, ma pięć lat. Mieszka w mieście Kasukabe razem ze swoimi rodzicami: Hiroshim i Misae, siostrzyczką Himawari i psem Śnieżkiem. Swoim zachowaniem wprawia dorosłych w zakłopotanie i przysparza mamie zmartwień. Razem z przyjaciółmi: Kazamą, Masao, Boo i Nene oraz psem przeżywa szalone przygody w domu, przedszkolu, na placu zabaw i w parku. Jednak „anormalność” chłopca sprawia, że przytrafia mu się mnóstwo różnorakich, dziwnych i śmiesznych przygód.

Mimo, że Shin-Chan ma zaledwie 5 lat, zachowuje się jakby miał na karku o kilka lat więcej. Ogólnie rzecz biorąc, jest brutalnie szczery, bardzo ciekawski i nie ma absolutnie żadnego wstydu. Poza tym, wykazuje również zaskakującą liczbę talentów i umiejętności w różnych dziedzinach (bieganie, surfing, kendo, wędkarstwo, narciarstwo, pływanie i tym podobne). Shinowi bardzo podobają się również starsze od niego kobiety. Ku przerażeniu swojego ojca nawet bezczelnie z nimi flirtuje! Na jego drodze pojawiła się jednak pewna studentka Nanako, przy której chłopiec automatycznie staje się onieśmielony i próbuje pokazać się z jak najlepszej strony.

Bohater jest niezwykle psotnym i buntowniczym dzieckiem, które wbrew wszystkiemu i wszystkim, non stop przytłacza dorosłych swoim bezwstydnym zachowaniem. Aroganckie i lekceważące maniery Shin-Chana kontrastują z rygorystycznymi normami społecznymi w Japonii, co jest źródłem niezadowolenia jego rodziny. Matka chłopca ze wszystkich sił stara się przywołać malca do porządku, jednak bez większego powodzenia. Wulgarny Shin-Chan to istny wulkan! Zachowanie chłopca bardzo często wyprowadza ją z równowagi. Jednak nawet samemu Shin-Chanowi zdarza się również często narzekać na „te dzisiejsze dzieci”, jakby zapominając, że sam jest jeszcze dzieckiem, o czym wciąż muszą przypominać mu jego koledzy.

Na przestrzeni lat emitowania Shin-Chana, serial zdobywał coraz większą popularność, a tytułowy chłopiec stał się kultową postacią świata japońskiego anime. Serialowy bohater zajął nawet pierwsze miejsce w oficjalnym głosowaniu „Moja ulubiona postać” w Japonii.

Co jeszcze spotka niecodziennego przedszkolaka Shin-Chana oraz jego kolegów? Shin-Chan już od 8 kwietnia o godzinie 07:50 na FOX Comedy!

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *