W wiosennej ramówce PULS 2 znajdzie się wiele nowych animacji znanych z płatnych kanałów dziecięcych m.in. “SpongeBob Kanciastoporty”, “Wojownicze Żółwie Ninja” i “Hej Arnold!”. Pojawią się także premierowe seriale dokumentalne znane z Discovery – takie jak: “Walka o bagaż”, “Wyjaśnić niewyjaśnione” czy “Aukcja w ciemno”.

W wiosennej ramówce PULS 2 nastąpi prawdziwy wysyp lubianych przez dzieci i znanych z kanału Nickelodeon animacji. Wśród nich znajdzie się kultowa animacja dla najmłodszych “SpongeBob Kanciastoporty” o przygodach zabawnej gąbki, mieszkającej na dnie Oceanu, w Bikini Dolnym. Dołączy do niej także nowa seria “Wojowniczych Żółwi Ninja” oraz animacja “Hej Arnold!”, o chłopcu, który mieszka z dziadkami i dzięki bujnej wyobraźni co dzień przeżywa niezapomniane przygody. Oprócz wspomnianych animacji w PULS 2 nadal obecni będą “Flintstonowie”, “Angry Birds”, “Zwariowane melodie” oraz “Sylwester i Tweety na tropie”.

Wiosną, w PULS 2 pojawi się wiele nowych seriali dokumentalnych. Już na początku marca rozpocznie się emisja dokumentu “Walka o bagaż” przedstawiającego kulisy handlu zgubionymi walizkami, czy nieodebranymi bagażami. Stacja pokaże także serial dokumentalny “Wyjaśnić niewyjaśnione”, który przy pomocy ekspertów stara się odpowiadać na pytania o niezwykłe zjawiska, przeczące prawom nauki i przyrody. Pod koniec marca do tych pozycji dołączy także produkcja “Aukcja w ciemno” o ludziach, którzy bogacą się dzięki wejściu w posiadanie rzeczy innych ludzi, pozostawionych w nieopłacanych magazynach.

W wiosennej ramówce nie zabraknie seriali fabularnych emitowanych w paśmie prime time. Jeszcze w lutym pojawi się kultowy serial grozy dla młodzieży “Gęsia skórka”, bajkowa telenowela “Kobieta w lustrze” oraz nowy sezon serialu “CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Do porannego pasma seriali dołączy produkcja science-fiction “Gwiezdne wrota” z Richardem Deanem Andersonem, dobrze znanym z roli MacGyvera.

Źródło: Telewizja Puls