Kultowe animacje i atrakcyjne dokumenty wiosną w PULS 2

W wiosennej ramówce PULS 2 znajdzie się wiele nowych animacji znanych z płatnych kanałów dziecięcych m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Wojownicze Żółwie Ninja” i „Hej Arnold!”. Pojawią się także premierowe seriale dokumentalne znane z Discovery – takie jak: „Walka o bagaż”, „Wyjaśnić niewyjaśnione” czy „Aukcja w ciemno”.

W wiosennej ramówce PULS 2 nastąpi prawdziwy wysyp lubianych przez dzieci i znanych z kanału Nickelodeon animacji. Wśród nich znajdzie się kultowa animacja dla najmłodszych „SpongeBob Kanciastoporty” o przygodach zabawnej gąbki, mieszkającej na dnie Oceanu, w Bikini Dolnym. Dołączy do niej także nowa seria „Wojowniczych Żółwi Ninja” oraz animacja „Hej Arnold!”, o chłopcu, który mieszka z dziadkami i dzięki bujnej wyobraźni co dzień przeżywa niezapomniane przygody. Oprócz wspomnianych animacji w PULS 2 nadal obecni będą „Flintstonowie”, „Angry Birds”, „Zwariowane melodie” oraz „Sylwester i Tweety na tropie”.

Wiosną, w PULS 2 pojawi się wiele nowych seriali dokumentalnych. Już na początku marca rozpocznie się emisja dokumentu „Walka o bagaż” przedstawiającego kulisy handlu zgubionymi walizkami, czy nieodebranymi bagażami. Stacja pokaże także serial dokumentalny „Wyjaśnić niewyjaśnione”, który przy pomocy ekspertów stara się odpowiadać na pytania o niezwykłe zjawiska, przeczące prawom nauki i przyrody. Pod koniec marca do tych pozycji dołączy także produkcja „Aukcja w ciemno” o ludziach, którzy bogacą się dzięki wejściu w posiadanie rzeczy innych ludzi, pozostawionych w nieopłacanych magazynach.

W wiosennej ramówce nie zabraknie seriali fabularnych emitowanych w paśmie prime time. Jeszcze w lutym pojawi się kultowy serial grozy dla młodzieży „Gęsia skórka”, bajkowa telenowela „Kobieta w lustrze” oraz nowy sezon serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”. Do porannego pasma seriali dołączy produkcja science-fiction „Gwiezdne wrota” z Richardem Deanem Andersonem, dobrze znanym z roli MacGyvera.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *