Kwiecień 2016 w Kino Polska Muzyka

Kultowy koncert Hey na Przystanku Woodstock i maratońska dawka hitów – tak wygląda kwietniowa oferta Kino Polska Muzyka.

Nie bez powodu DVD z zapisem Woodstockowego koncertu zespołu Hey z 2004 roku zdobył status złotej płyty. Miks hitów z wydanej chwilę wcześniej płyty „Music Music” i największych przebojów zespołu (nie zabrakło „Teksańskiego” czy „Ja Sowa”) całkowicie zawładnął publicznością – a finałowy moment, kiedy 400 tysięcy ludzi śpiewa wraz z Kasią Nosowską „Moją i Twoją nadzieję” trzeba po prostu zobaczyć. Teraz ten występ na scenie głównej jubileuszowej 10. edycji festiwalu pokaże Kino Polska Muzyka w ramach cyklu „Koncerty z Przystanku Woodstock” powstałego we współpracy z Fundacją WOŚP.

Halina Frąckowiak i Kombi to ikony lat osiemdziesiątych. Kino Polska Muzyka w niedzielę, 10 kwietnia 2016 roku, przypomni ich największe hity w cyklu „5 najważniejszych przebojów…”. Z pewnością usłyszymy więc „Papierowy księżyc” Frąckowiak i „Słodkiego, miłego życia” Kombi – oraz osiem innych niezapomnianych piosenek.

A skoro o latach 80. mowa, nowością na antenie Kino Polska Muzyka będzie od kwietnia pasmo „Kochamy lata 80!”. Przeplatany z analogicznym „Kochamy lata 90!”, ten godzinny zestaw hitów dekady pojawiać się będzie od poniedziałku do soboty o godzinie 14:00 oraz od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00.

Majówkowy weekend w Kino Polska Muzyka rozkręca się już ostatniego dnia kwietnia, dzięki maratonowi „50 najczęściej zamawianych teledysków Kino Polska Muzyka”. Od godziny 14:00 przez pięć godzin czekają na widzów same pewniaki – wszak zamawiający swoje typy prawdziwi fani polskiej muzyki nie mogą się mylić.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *