Kultowy koncert Hey na Przystanku Woodstock i maratońska dawka hitów – tak wygląda kwietniowa oferta Kino Polska Muzyka.

Nie bez powodu DVD z zapisem Woodstockowego koncertu zespołu Hey z 2004 roku zdobył status złotej płyty. Miks hitów z wydanej chwilę wcześniej płyty “Music Music” i największych przebojów zespołu (nie zabrakło “Teksańskiego” czy “Ja Sowa”) całkowicie zawładnął publicznością – a finałowy moment, kiedy 400 tysięcy ludzi śpiewa wraz z Kasią Nosowską “Moją i Twoją nadzieję” trzeba po prostu zobaczyć. Teraz ten występ na scenie głównej jubileuszowej 10. edycji festiwalu pokaże Kino Polska Muzyka w ramach cyklu “Koncerty z Przystanku Woodstock” powstałego we współpracy z Fundacją WOŚP.

Halina Frąckowiak i Kombi to ikony lat osiemdziesiątych. Kino Polska Muzyka w niedzielę, 10 kwietnia 2016 roku, przypomni ich największe hity w cyklu “5 najważniejszych przebojów…”. Z pewnością usłyszymy więc “Papierowy księżyc” Frąckowiak i “Słodkiego, miłego życia” Kombi – oraz osiem innych niezapomnianych piosenek.

A skoro o latach 80. mowa, nowością na antenie Kino Polska Muzyka będzie od kwietnia pasmo “Kochamy lata 80!”. Przeplatany z analogicznym “Kochamy lata 90!”, ten godzinny zestaw hitów dekady pojawiać się będzie od poniedziałku do soboty o godzinie 14:00 oraz od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00.

Majówkowy weekend w Kino Polska Muzyka rozkręca się już ostatniego dnia kwietnia, dzięki maratonowi “50 najczęściej zamawianych teledysków Kino Polska Muzyka”. Od godziny 14:00 przez pięć godzin czekają na widzów same pewniaki – wszak zamawiający swoje typy prawdziwi fani polskiej muzyki nie mogą się mylić.

Źródło: Kino Polska TV

Share and Enjoy !

0Shares
0 0