Lato 2017 w Romance TV

Wakacje to w Romance TV czas emisji cyklu „Letnie romanse”, w którym stacja, w każdą środę lipca i sierpnia, o godzinie 21:00 zabierze widzów do najpiękniejszych miast na świecie i pokaże wyjątkowe letnie historie. W lipcu kanał zaprasza także na „Baśniowe letnie noce” w każdą niedzielę o godzinie 21:00. W sierpniu Romance TV przygotował wspaniałą propozycję dla miłośników słonecznej Italii i 15 dnia miesiąca wyemituje cykl filmów „Amore mio!” z okazji włoskiego święta Ferragosto.

Letnie romanse z 6 premierami

W każdą środę lipca, o godzinie 21:00 Romance TV zaprezentuje swoim widzom cykl „Letnie romanse”, z wieloma wspaniałymi opowieściami filmowymi, które doskonale wprowadzą w letni nastrój. Będą to między innymi premiery telewizyjne „Lato w Amsterdamie” (5 lipca), „Lato w Południowej Francji” (12 lipca) oraz „Lato na Florydzie” (19 lipca).

Romance TV umili widzom także sierpniowe środy romantycznymi opowieściami. Trzy filmowe historie zawiodą nas tym razem do Danii (2 sierpnia), do Burgenlandu (9 sierpnia), najbardziej wysuniętego na wschód kraju związkowego Austrii, oraz na Sycylię (16 sierpnia). Natomiast akcja dwóch pozostałych filmów będzie miała miejsce w światowych metropoliach – Paryżu i Kapsztadzie.

Najpiękniejsze baśnie w Romance TV

Lipcowe letnie wieczory Romance TV uświetni czarującymi baśniami. W każdą niedzielę o godzina 21:00 stacja wyemituje filmowe adaptacje przepięknych opowieści. Pierwszy film to premiera telewizyjna baśni „Kukania, kraina pieczonych gołąbków” (2 lipca). Widzowie poznają Paula, który pragnie dotrzeć do Kukanii, by wyrwać z biedy swoją cierpiącą biedę rodzinę. Spotyka tam młodą dziewczynę imieniem Pralina, która zna wyłącznie beztroskie życie w przepychu. Czy Paulowi uda się odnaleźć drogę powrotną do domu?

Seriale: „5 gwiazdek” i „Na salonach i w suterenie”

W lipcu trwa głosowanie publiczności w konkursie Romance TV Awards – na najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce. W związku z tym przypomnimy lubiany przez naszych widzów serial telewizyjny „Pięć gwiazdek”. Historię Amelie Amann śledzić będzie można od 1 lipca w soboty
i niedziele od godziny 20:00.

Od 17 lipca zaś Romance TV zaprasza widzów do domu przy Eaton Place, gdzie spotkamy się ponownie z Sir Hallamem Hollandem i jego młodą żoną, Lady Agnes, ich domownikami oraz służbą. Dziewięć odcinków serialu obyczajowego „Na salonach i w suterenie” stacja pokaże od poniedziałku do piątku o godzinie 19:50.

Amore Mio! – świętuj schyłek lata z Romance TV

15 sierpnia Włosi obchodzą narodowe święto o nazwie Ferragosto – celebrują wtedy schyłek lata. Romance TV uczci ten dzień filmami, których motto brzmi „Amore mio!”. W cyklu widzowie obejrzą produkcje, których akcja toczy się w bajecznej Italii. Rozpoczniemy o godzinie 14:15 romantyczną komedią „Lato w Rzymie”, następnie pokażemy film „Miodowy miesiąc dla czworga”. O godzinie 21:00 zapraszamy na „Rozstanie po włosku” – komedię romantyczna, która przeniesie nas na północ Włoch, do Południowego Tyrolu.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *