Wimbledon 2017 na sportowych antenach Polsatu

W poniedziałek, 3 lipca, startuje jedyny turniej Wielkiego Szlema rozgrywany na trawie, w którym wystąpi czołówka światowego tenisa. Wszystkie mecze Polaków będą transmitowane w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Rozgrywki na londyńskich kortach potrwają do 16 lipca.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Już w lipcu rusza Wimbledon – najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej Wielkiego Szlema. Transmisja spotkań od godziny 12:30 w kanałach Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2. Od godziny 14:00 transmisja Wimbledonu również na Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

Wszystkie mecze Polaków pokazywane będą w Polsacie Sport, w przypadku dwóch równoległych tego typu spotkań – drugie na kanale Polsat Sport Extra.

Każdego dnia o godzinie 11:15 na antenie Tenis Premium 1 zobaczymy Kronikę Wimbledonu, natomiast o godzinie 20:30 Podsumowanie Dnia.

Mecze Wimbledonu komentować będą: Dawid Olejniczak, Tomasz Tomaszewski, Marcin Muras, Tomasz Lorek, Katarzyna Nowak, Justyna Kostyra, Krzysztof Wanio, Filip Gawęcki i Marek Furjan.

Wśród panów najwyżej rozstawieni w turnieju na kortach All England Lawn Tennis Club są: Szkot Andy Murray, ubiegłoroczny tryumfator Wimbledonu, Serb Novak Djokovic i Szwajcar Roger Federer. Wśród pań czołową trójkę rozstawionych zawodniczek stanowią: Niemka Angelique Kerber, Rumunka Simona Halep i Czeszka Karolina Pliskova.

Spośród biało-czerwonych, w turnieju głównym zobaczymy Agnieszkę Radwańską, a także Magdę Linette oraz Jerzego Janowicza. W grze deblowej wystąpi Łukasz Kubot w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo.

Najciekawsze akcje, wywiady i Podsumowanie Dnia dostępne również na portalu Polsatsport.pl

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *