Czerwiec to miesiąc rozpoczynający lato i wakacje, podczas którego będziemy również świętować Dzień Ojca. Na te wyjątkowe okazje Romance TV przygotował aż 7 premier filmowych, m.in. “Zbłąkane owieczki”, “Katie Fforde: Mój syn i jego ojcowie” czy “Wakacyjny trójkąt”. Romance TV zaprasza na uwielbiany przez widzów cykl “Letnie romanse”, w którym w każdą środę, o godzinie 21:00 zostanie wyemitowany film pełen miłosnych uniesień.

Filmy na początek czerwca

5 i 6 czerwca Romance TV przygotował emisję dwóch premierowych komedii. W niedzielę zaprasza na film “Co się w życiu liczy”, opowiadający historię mężatki i ewangelickiego pastora, którzy wbrew opinii otoczenia zakochują się w sobie. W poniedziałek, natomiast widzowie zobaczą komedię “Zbłąkane owieczki”, w której główna bohaterka Rebecca, otrzymuje nietypową ofertę pracy – ma nauczyć młodego duchownego sztuki retoryki. Oba filmy Romance TV wyemituje o godzinie 21:00.

Dzień Ojca z Romance TV

W cyklu “Trudniej być ojcem, niż nim zostać” Romance TV pokaże, że ojcostwo to niełatwe zadanie. Człowiek rozwija się jednak w miarę wyzwań, jakie stawia przed nim życie. Udowodnią to bohaterowie pięciu komedii romantycznych, które Romance TV zaprezentuje 23 czerwca, od godziny 12:20. Będą to, między innymi premiery telewizyjne: “Katie Fforde: Mój syn i jego ojcowie”, “Tatusiów nigdy za wiele” i “Kubańska narzeczona”.

Letnie romanse

Nadchodzi wyczekiwany czas wakacyjnych romansów. W każdą środę, począwszy od 21 czerwca, o godzinie 21:00 widzowie Romance TV będą mieli okazję zanurzyć się w świecie miłosnych uniesień. W pierwszy dzień lata zapraszamy na premierę “Katie Fforde: Lato czarownic”. Gwen, duchowna w zakładzie karnym, udziela ślubu dwóm więźniom bez zezwolenia przełożonego. Za tę samodzielną decyzję zostaje ukarana i przeniesiona do innej placówki w Ipswich. Tu rozpoczyna się jej droga do odnalezienia prawdy o matce, która wiele lat wcześniej została skazana na banicję i umarła w tym właśnie mieście. Zaś 28 czerwca, także o godzinie 21:00, Romance TV wyemituje film “Katie Fforde: Lato prawdy”. Widzowie będą mieli okazję pozna Susan i jej rodzinę – Richarda i ich syna Jimi’ego, którzy przeprowadzili się z Nowego Jorku do Hudson Valley. Wkrótce w ich życiu pojawi się były kochanek Susan – fotograf, Lukas. Czy Susan i jej dawna miłość będą musieli wyjawić łączącą ich tajemnicę?

Źródło: Romance TV