M. Szymborska dyrektor programową informacji i publicystyki video&tv w WP

Monika Szymborska dołącza do zespołu Wirtualnej Polski, gdzie obejmie stanowisko dyrektor programowej video&tv. Szymborska odpowiadać będzie za zarządzanie i rozwój ramówki online oraz za programy informacyjne i publicystyczne Telewizji WP.

Sprawdź ofertę kanału WP w PROGRAMIE TV

Chcemy tworzyć w Grupie WP wyróżniające się, zarówno jakością jak i wynikami produkcje video. Monika Szymborska ma tu dokonania zasługujące na najwyższe uznanie. Zbudowała w Polsce kategorię interwencyjnych programów społecznych i przez kilkanaście lat utrzymywała ich świetną jakość i wyniki. Cieszę się, że przyjęła moje zaproszenie do Grupy WP. Będziemy wspólnie tworzyć wyjątkowe dziennikarstwo video online i telewizyjne. Naszą obietnicą wobec widzów, czytelników i akcjonariuszy jest ścisła współpraca pomiędzy portalem WP a Telewizją WP. Dlatego Monika Szymborska weźmie odpowiedzialność za programy informacyjne i publicystyczne w obu obszarach. Będzie blisko współpracować z Barbarą Bilińską, która jako dyrektor programowa Telewizji WP odpowiada za ramówkę rozrywkową, filmową i dokumentalną – mówi Tomasz Machała, VP Editor-in-Chief Wirtualnej Polski.

Monika Szymborska całe życie zawodowe związana jest z mediami. Pracowała jako reporterka Polskiego Radia, była współzałożycielką pierwszego komercyjnego „Radia Flash” na Śląsku. W telewizji TVN przez minione 14 lat była producentką programów „Pod napięciem” i „Superwizjer” oraz autorką sukcesu programu „Uwaga!”.

Źródło: Wirtualna Polska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *