Rusza casting do „Ben 10 Wyzwanie”

Wielkie emocje, atrakcyjne nagrody, zdrowa rywalizacja i duża dawka śmiechu – to wszystko czeka na uczestników teleturnieju „Ben 10 Wyzwanie”. Właśnie wystartował casting dla drużyn, które pojadą na nagrania do Madrytu i tam przeżyją niezapomnianą przygodę z bohaterem Cartoon Network.

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

„Ben 10 Wyzwanie” to najnowszy teleturniej Cartoon Network, który w lipcu i sierpniu zostanie rozegrany w Madrycie. Uczestnicy zabawy będą mogli poczuć się jak Ben Tennyson i przekonać się, jak działa jego magiczny zegarek Omnitrix. Czekają na nich zadania sprawnościowe i testy wiedzy o kreskówce. Stacja właśnie rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń dzieci i ich opiekunów, którzy chcą wziąć udział w programie, wyjechać na nagrania do Hiszpanii i przeżyć wielką przygodę.

Aby wziąć udział w castingu dziecko musi znać kreskówkę Ben 10 i skompletować trzyosobową drużynę, w skład której oprócz niego będzie wchodziło jeszcze jedno dziecko (brat, przyjaciel, kuzyn, kuzynka) oraz jedna osoba dorosła powyżej 18 roku życia, blisko spokrewniona z jednym dzieckiem (rodzic, opiekun, dziadek, babcia, starszy brat lub siostra). Do udziału w teleturnieju mogą się zgłaszać dzieci w wieku od 8 do 11 lat.

Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko dziecka, jego wiek oraz dane kontaktowe należy wysłać na adres: ben10challengepl@lacompetencia.tv. Więcej szczegółów dostępnych jest w regulaminie na stronie akcji: http://www.cartoonnetwork.pl/promocja/ben10-wyzwanie-regulamin.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *