Lato 2019 z radiową Czwórką

W lipcu w Czwórce zaczynają wakacje, a to oznacza jeszcze więcej muzyki, sportu i zabawy na antenie oraz w studiach plenerowych, z których prowadzone będą audycje na żywo z udziałem słuchaczy. Latem Czwórka zaprasza także do swojego wakacyjnego miejsca pełnego atrakcji!

Poranne audycje: „Pierwsze słyszę” (poniedziałek-czwartek) i „Najlepszy Dzień Tygodnia” (piątek) emitowane będą od godz. 7.00, natomiast „Sobotologia” w soboty oraz „Tędy po trendy” w niedzielę rozpoczną się tuż po godz. 9.00. Fani audycji „Hejterska 4” Kamila Jasieńskiego również będą mogli dłużej pospać, ponieważ swoją ulubioną audycję usłyszą w piątki o godz. 11.00. Również w piątki dziennikarze radiowej Czwórki zaproszą do wspólnych przygotowań przed weekendowymi aktywnościami. Karina Terzoni i Piotr Galus w audycjach: „Rozbiegani” (9.00-10.00) oraz „Czwarty bieg” (16.00-17.00) podpowiedzą, gdzie szukać ciekawych imprez sportowych i jak zaplanować weekend.

Fanów muzyki klubowej z pewnością ucieszy wiadomość o nowej muzycznej audycji. „Noc rezydentów” to spotkania z Kacprem Ponichterą i Terstinem Lichwałą, których łączy nie tylko muzyczne środowisko, ale również subkultura. W audycji pojawiać się będą zarówno brzmienia lekkie, łatwo przyswajalne, jak i nieoczywiste, eksperymentalne. Nie zabraknie szczerych rozmów, muzycznych nowinek i spotkań z najciekawszymi przedstawicielami sceny klubowej w kraju. Początek audycji w środę godz. 22.00.

Z kolei już w najbliższy piątek 5 lipca Piotr Galus poprowadzi audycję „4 Bieg” (godz. 16.05-17.00) ze studia plenerowego w Mrągowie. Dziennikarz poruszy tematy związane z ratownictwem wodnym, zasadami bezpieczeństwa, patentami żeglarskimi i motorowodnymi. Wraz z zaproszonymi gośćmi autor rozmawiać będzie też o treningach, szkoleniu i kursach na ratownika wodnego oraz o sportach wodnych, takich jak windsurfing czy deski SUP.

Dziennikarzy Czwórki będzie można również spotkać podczas kilku letnich festiwali, m.in. na „Lato z Radiem Festiwal” w Pucku, w Stalowej Woli i w trakcie wielkiego finału w Krakowie. Radiowa Czwórka pojawi się także na Ostróda Reggae Festival (11-14 lipca), Sound of Gravity w Ustce (26-27 lipca), Alter Sport Festiwal w Rybniku (24 sierpnia) oraz na białostockim Up To Date Festival (5-8 września. Ponadto dziennikarze zapraszają do odwiedzania Lunaparku nad Wisłą – czwórkowego miejsca na kulturalnej mapie Warszawy, pełnego muzyki, dobrej zabawy, sportowych aktywności i relaksu na świeżym powietrzu.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *