Lato 2022 w ROMANCE TV

W lipcu stacja Romance TV przygotowała prawdziwie gorące, pełne uczuć i namiętności cykle filmowe na długie, letnie wieczory. Popularna seria „Lato w…” zabierze widzów w romantyczne podróże do najpiękniejszych miejsc na Ziemi, gdzie bohaterowie znajdą wielką miłość na całe życie, a w premierowym serialu „Gabinet z widokiem na morzem” poznają, jak można od nowa zacząć życie zawodowe i miłosne, nie bacząc na przeszkody, które rzuca los.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Już w każdą niedzielę, od 3 lipca, od godz. 18.05 do północy, widzowie będą mogli rozkoszować się pięknymi, letnimi widokami i wspaniałymi, pozytywnymi historiami miłosnymi w nowym cyklu filmowym pt. „Romantyczne, letnie wieczory”. Wtedy bowiem przyjdzie czas, by jednego dnia poznać cztery gorące i wakacyjne przygody rozgrywające się w urzekających miejscowościach wypoczynkowych. Słońce, plaża, morze i wielkie uczucie! W Romance TV szykują się wspaniale wakacje z popularną serią „Lato w…”! W tym stacja zawita w Toskanii, Alzacji, Andaluzji, Południowej Francji, Paryżu, Marakeszu, na Majorce, Elbie, Cyprze i wielu innych przepięknych miejscach.

Z kolei od 6 lipca, w każdą środę o godz. 20:00, bohaterowie nowej serii „Gabinet z widokiem na morze” przeniosą widzów na Rugię, malowniczą, bałtycką wyspę, gdzie 40-letnia Nora Kaminski jako lekarka bez tytułu doktora próbuje – nie do końca z własnej woli – rozpocząć nowe życie. Wcześniej pracowała na wycieczkowcu, ale zwolniono ją za rzekome uchybienie. Na finansowy dołek nie trzeba było długo czekać. Teraz jest szczęśliwa, że może zacząć pracę w przychodni swojego kolegi ze studiów, doktora Richarda Freese. Nowe życie na Rugii stawia jednak przed nią wiele wyzwań w życiu zawodowym i sercowym…

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *