Lato 2024 w Meloradio

Podczas wakacji Meloradio podkręci tempo, serwując słuchaczom solidną dawkę dynamicznych brzmień, które dostarczą dodatkową energię na lato. Urlopowy sezon umilą przygotowane zabawy antenowe.

Nowością w nadchodzącej ramówce będzie muzyczna audycja „Meloradio – podkręcamy tempo”. Pojawi się w dwóch odsłonach w pasmach 10:00-12:00 oraz 18:00-2:00. To dziesięć godzin energetycznej muzyki bez przerw na wejścia prowadzących.

Meloradio postanowiło nieco zaskoczyć swoich słuchaczy, a wszystko za sprawą nowej ramówki na lato. Będzie dynamicznie i pozytywnie. Już od najbliższego poniedziałku w playliście stacji pojawią się utwory, których pełne energii rytmy oddadzą gorący klimat wakacji. Od lipca do końca sierpnia zamierzamy bawić się ze słuchaczami rozdając mnóstwo praktycznych gadżetów dla wszystkich lubiących podróże i ceniących sobie relaks i wypoczynek. Tradycyjnie w czasie sezonu urlopowego nie będą emitowane audycje autorskie, a ich miejsce zajmie muzyka – mówi Krystian Karwaszewski, redaktor naczelny Meloradia.

Po godzinie 9:15 stacja zaprosi na „Wakacyjny horoskop wróżbity Macieja Skrzątka”. To codzienna porcja przepowiedni na każdy dzień lata. Tu będzie można się dowiedzieć, co gwiazdy mówią o wakacyjnych planach słuchaczy.

Lato z Meloradiem to również codzienne konkursy z nagrodami. W pierwszym z nich „Hamaki czy leżaki w Meloradiu” do wygrania relaksujące miejsca do leżenia. Aby je zdobyć uczestnicy zabawy będą musieli uzasadnić, do którego teamu należą: mistrzów bujania czy ekspertów od leżakowania.

„Całe lato na walizkach z Meloradiem” to kolejna z przygotowanych zabaw, w której stacja będzie rozdawać stylowe walizki idealne na wakacyjne podróże. Konkurs potrwa do końca sierpnia.

Wakacyjna ramówka Meloradia wystartowała w poniedziałek 1 lipca br.

Źródło: Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *