Serial „Malanowski. Nowe rozdanie” w Polsacie

Już wiadomo, że serial o detektywie Malanowskim doczekał się swojej kontynuacji. W rolę tytułowego Malanowskiego wcieli się znany aktor – Andrzej Grabowski, który zagra brata słynnego detektywa. Czy poradzi sobie z prowadzeniem biura i sprosta zadaniom, które nieoczekiwanie przyjdzie mu wypełniać? Tego widzowie Polsatu dowiedzą się już we wrześniu.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

„Malanowski. Nowe rozdanie” – to tytuł serialu o detektywie Malanowskim. Serial będzie wznowieniem produkcji po śmierci grającego główną rolę Bronisława Cieślaka. Schedę po aktorze przejmie Andrzej Malanowski (w tej roli Andrzej Grabowski) – brat Bronisława Malanowskiego. Andrzej zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować.

Serial kryminalny „Malanowski. Nowe rozdanie” to opowieść o grupie detektywów mierzących się w swojej codziennej pracy z tajemniczymi sprawami, które są wypełnione zwrotami akcji i niejasnych okoliczności, a prawda ukryta jest gdzieś pod płaszczykiem pozornie oczywistych faktów. Choć niektóre historie wydają się trywialne, ukrywają w sobie tragiczne i złożone ludzkie dramaty.

W rozwiązywaniu zagadek Andrzejowi Malanowskiemu będą towarzyszyć dwa duety detektywów. W tych rolach zobaczymy Annę Lucińską i Wacława Warchoła, a także Marka Krupskiego oraz Magdalenę Dwurzyńską.

Sprawdź godziny emisji serialu „Malanowski i Partnerzy” w PROGRAMIE TV

Zdjęcia do serialu w reżyserii Szymona Jakubowskiego i Łukasza Łukasika realizowano między innymi w Hiszpanii. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *