Lato z Młodymi Tytanami w Cartoon Network

Tegoroczne lato należy do Młodych Tytanów. Fani tej animowanej produkcji Cartoon Network będą mogli spędzić całe wakacje ze swoimi ulubionymi bohaterami. W czerwcu stacja pokaże najzabawniejsze przygody tej zwariowanej paczki, a w lipcu pojawią się zupełnie nowe odcinki. Początek emisji bloku „Młodzi Tytani: Akcja lato!” już 18 czerwca o godz. 8:15.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Cartoon Network

Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia to dobrze znani widzom Cartoon Network bohaterowie amerykańskiej produkcji DC Entertainment i Warner Bros Animation „Młodzi Tytani: Akcja!”. Animacja doczekała się już odsłony filmowej, która w polskich kinach będzie miała premierę 10 sierpnia.

Tego lata dla wszystkich fanów Młodych Tytanów stacja Cartoon Network przygotowała, trwający całe wakacje, letni maraton serialu, zatytułowany „Młodzi Tytani: Akcja lato!”. W ramach bloku w czerwcu będzie można zobaczyć najzabawniejsze przygody nastoletnich współlokatorów o nadzwyczajnych mocach, a w lipcu obejrzeć zupełnie nowe odcinki czwartego sezonu. Z kolei w sierpniu, pod koniec wakacji, sympatyków produkcji czeka wielkie, wspólne odliczanie do dwusetnego odcinka serialu.

Maraton „Młodzi Tytani: Akcja lato!” będzie można oglądać na antenie Cartoon Network od 18 czerwca. Emisja codziennie od poniedziałku do niedzieli o godz. 8:15.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *