Blok programowy „Dzień psa” na kanale Nat Geo People

1 lipca to niezwykła data w kalendarzu miłośników domowych czworonogów. To obchodzony w Polsce od 2007 roku Dzień Psa. Ma on na celu uczczenie wspaniałej, trwającej już kilkanaście tysięcy lat przyjaźni między ludźmi i psami. Kanał Nat Geo People przyłącza się do świętowania i właśnie tego dnia psom dedykuje cały wieczór.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Nat Geo People

Choć najczęściej kojarzą nam się z uroczymi domowymi pupilami, codzienne życie z nimi to nie tylko radość i zabawa. Przynajmniej nie dla właścicieli. Ale bezwarunkowa miłość, jaką obdarzają swoich właścicieli, nie pozwala złościć się na nie nawet wtedy, kiedy pogryzą meble, rozszarpią na strzępy poduszki, czy pędzą slalomem między meblami w gonitwie za ulubioną zabawką. A jak wygląda świat z psiej perspektywy? Z pewnością jest pełen wyzwań i przeszkód. Każda nowa sytuacja może przeobrazić się w pełne uroku widowisko dla psich właścicieli. Oglądanie zmagań szczeniaka z rzeczywistością to niekończące się pasmo uśmiechów, westchnięć i wzruszeń. „Psiaki w wielkim świecie” pokażą zbiór materiałów zarejestrowanych przez właścicieli zwierząt, a także ciekawostki na temat rozwoju psów. Będzie można zobaczyć, jak maluchy uczą się pić wodę, wspinać po schodach czy uciekać przed dziećmi.

„Psiaki w wielkim świecie” – emisja w niedzielę o godz. 19:00 na kanale Nat Geo People.

Z codziennymi problemami właścicieli niesfornych pupili mierzy się amerykański badacz i obserwator psich zachowań – Cesar Millan. Jak pokazuje jego doświadczenie, lista kłopotliwych zachowań czworonogów może być naprawdę długa. Nie przeraża to jednak Cesara, który natychmiast wkracza do akcji. Behawiorysta najpierw przeprowadza konsultację z właścicielami, a następnie spotyka się z psem, by przekonać się, co tak naprawdę stanowi problem. Dzięki swoim niezwykłym, umiejętnościom i znajomości psiej psychiki, Cesar znajduje sposób, by zmienić zachowania zwierzęcia i wzbudzić podziw ich właścicieli.

„Cesar Millan na ratunek” – emisja w niedzielę 1 lipca od godz. 20:00 do 23:00 na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *