Lechia Gdańsk – Legia Warszawa w TVP1 HD

W meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Legia Warszawa emocje są gwarantowane. Obydwie drużyny grają widowiskowo, preferując ofensywny styl gry. Transmisja w TVP1 HD.

Gospodarze prowadzeni przez Jerzego Brzęczka w ostatniej kolejce doznali pierwszej porażki w tym roku, przegrywając z Cracovią 2:3. Drużyna, w której składzie jest aż trzech pozyskanych w przerwie zimowej reprezentantów Polski (Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak i Grzegorz Wojtkowiak), bardzo dobrze spisuje się w lidze. W tej chwili zajmuje ósme miejsce w tabeli. Czy w sobotę poradzi sobie z mistrzem Polski i liderem Ekstraklasy Legią Warszawa?

Telewizja Polska w sezonie 2014/15 pokaże jeszcze jeden mecz w rundzie wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie bramki z każdej kolejki można oglądać w kronikach „Gol” w TVP1 HD po „Sporcie” po „Wiadomościach” – w sobotę i we wtorek.

Mecz Lechia – Legia skomentują: Maciej Iwański oraz Rafał Ulatowski. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą: Jerzy Engel oraz Dariusz Wdowczyk. W roli reportera wystąpi Szymon Borczuch.

Plan transmisji:

Sobota (11 kwietnia)
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa, godzina 15:00, TVP1 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *