Leśne harce w Herkleton. Nowe odcinki „Craig Znad Potoku” w Cartoon Network

Dzięki nowym odcinkom serialu „Craig Znad Potoku” widzowie będą mieli okazję przenieść się w świat fantastycznych zabaw zgranej ekipy przyjaciół. W historiach ich przygód ster przejmie fantazja – dzięki temu publiczność również będzie mogła puścić jej wodze! W nowych epizodach 4. sezonu bohaterowie założą zespół muzyczny Fistaszkołeb i zorganizują fashion show!

Sprawdź godziny emisji serialu „Craig znad potoku” w PROGRAMIE TV

Czy istnieją doświadczenia DIY? „Craig znad Potoku” udowadnia, że tak. W tym świecie moc twórczego kreowania własnego podwórka to nieoceniona wartość. Bohaterowie biorą sprawy we własne ręce i uczą się, że każdy może próbować swoich sił na różne sposoby – wielokrotnie osiągają sukces, ale nie boją się popełniać błędów ucząc widzów, że z nich także można wyciągnąć życiowe lekcje. Sami tworzą sprytne narzędzia czy zabawki, które wykorzystują podczas przygód. Każde z nich ma unikatowe pomysły na nowe zabawy. Serial ukazuje małym widzom także różnorodność kulturową, pokazując, że każde dziecko jest równie wyjątkowe.

W nowych odcinkach znajoma Craiga, Lśniąca Kadetka, zatęskni za kumplem, który się przeprowadził. Dowie się o tym główny bohater i jego przyjaciele – postanowią zamienić uczucia Kadetki w tekst piosenki! Tak powstanie zespół Fistaszkołeb, który zrobi wszystko, żeby ich utwór stał się mega hitem.

Innym razem bohaterowie zorganizują fashion show. Bycie modnym to świetnia sprawa: wszyscy nas podziwiają i jesteśmy na bieżąco z trendami. Ale co jeśli ktoś nie ma drygu do mody? Postaci pokażą, że najważniejsza jest jedna rzecz: dobrze czuć się ze samym sobą w swoim ulubionym stroju!

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

Premiera nowych odcinków serialu „Craig znad Potoku” już w poniedziałek 17 kwietnia o 14:50 w Cartoon Network. Oglądaj od poniedziałku do piątku o 14:50 w Cartoon Network.

Źródło: Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *