Programy TVP dostępne w krajach nadbałtyckich i w Ukrainie

TVP Polonia, TVP INFO i TVP World trafiły do oferty Volii – jednego z największych dostawców telewizji kablowej i internetowej na Ukrainie. Z kolei od 5 kwietnia program TVP Kultura 2 jest dostępny na Litwie za pośrednictwem drugiego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej.

Sprawdź ofertę kanału TVP Info w PROGRAMIE TV

Telewizja Polska dynamicznie rozszerza dostępność swoich programów na rynkach zagranicznych, w szczególności za wschodnią granicą. W kwietniu do oferty ukraińskiej sieci kablowej Volia dołączył program TVP World. Anglojęzyczny kanał Telewizji Polskiej jest też dostępny u innych operatorów kablowych, takich jak: TV Club Media, MMDS TV, OTT Ukraina, Omega TV i Osnova TV. Od lutego ukraińscy widzowie mogą też śledzić programy TVP Polonia i TVP INFO.

Oferta programowa TVP jest stale rozwijana w krajach nadbałtyckich. Obecnie na Łotwie, w sieciach kablowych jest dostępny program TVP Polonia, a niedawno zostały tam zarejestrowane również TVP INFO, TVP Wilno, TVP World i Belsat TV. Natomiast na Litwie, poza wymienionymi wyżej programami można też oglądać kanały TVP Historia 2 i TVP Kultura 2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *