SCI FI ujawniło, że serial „The Ark” powróci z drugim sezonem

Najnowszy oryginalny serialowy HIT SCI FI – The Ark został odnowiony na drugi sezon.

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani powrotem w kosmos z załogą Arki. SCIFI nadal jest niesamowitym partnerem i domem dla tego serialu – powiedzieli producenci wykonawczy i współscenarzyści serialu Dean Devlin i Jonathan Glassner.

Sprawdź godziny emisji serialu „The Ark” w PROGRAMIE TV

Sukces The Ark to kolejny przykład realizacji obietnicy zapewnienia szerokiego spektrum wysokiej jakości programów w naszym portfolio linearnym, kablowym i streamingowym – powiedziała Lisa Katz, President, Scripted Programming, NBCUniversal Television and Streaming. – Wyprawa w kosmos z Deanem i Jonathanem była podróżą naprawdę wartą podjęcia i jesteśmy ogromnie podekscytowani tym, jak ta pozaziemska przygoda będzie kontynuowana w drugim sezonie.

Stworzony przez Deana Devlina, The Ark rozgrywa się 100 lat w przyszłości, gdy rozpoczynają się misje kolonizacji planet, które mają zapewnić przetrwanie ludzkości. Podczas pierwszej z tych misji statek kosmiczny znany jako Ark One napotyka na katastrofalne w skutkach wydarzenie powodujące ogromne zniszczenia i straty w ludziach. Kiedy do planety docelowej pozostaje ponad rok, brak zapasów podtrzymujących życie i utrata przywództwa sprawia, że załoga musi połączyć siły, aby utrzymać kurs i przetrwać.

W serialu występują Christie Burke, Richard Fleeshman, Reece Ritchie, Stacey Read i Ryan Adams.

Dean Devlin (Dzień Niepodległości, Gwiezdne Wrota) i Jonathan Glassner (Gwiezdne Wrota SG-1) są współscenarzystami i producentami wykonawczymi wraz z Markiem Roskinem i Rachel Olschan-Wilson z Electric Entertainment. Jonathan English z Balkanic Media i Steve Lee pełnią rolę producentów pierwszego sezonu.

Sprawdź ofertę kanału SCI FI w PROGRAMIE TV

Oglądaj pierwszy sezon The Ark na SCI FI w środy o 23:00.

Źródło: NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *