Lifetime z konkursem, w którym można wygrać wieczór panieński

Lifetime ogłasza konkurs, w którym nagrodą główną jest wystrzałowy wieczór panieński. Jeśli Twoja przyjaciółka zamierza wkrótce wyjść za mąż, weź udział w konkursie i zrób jej prezent! Zgłoszenia można wysyłać od 1 do 31 sierpnia. Twarzą konkursu została znana prezenterka telewizyjna i trenerka fitness Katarzyna Kępka.

Sprawdź ofertę kanału Lifetime w PROGRAMIE TV

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.lifetimetv.pl/styl-zycia/konkurs-wieczór-panieński-z-lifetime a następnie, za pomocą formularza, uzasadnić w kreatywny sposób kandydaturę swojej przyjaciółki. Aby dokończyć konkursowe zadanie, uczestniczka powinna wgrać zdjęcie, na którym znajduje się ze swoją przyjaciółką – przyszłą panną młodą. W skład nagrody głównej dla pięciu kobiet (uczestniczki, panny młodej oraz trzech innych osób) wchodzi m.in. wizyta w spa, zakupy oraz wieczorna zabawa w klubie w Warszawie. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Wyniki poznamy we wrześniu.

W sierpniu, kanał Lifetime zaoferuje widzom cały szereg propozycji programowych związanych z tematyką ślubną. Codziennie, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 emitowane będą maratony „Zeswatanych”, „Małżeństwa od pierwszego wejrzenia”, „Nastoletnich małżonków” oraz „Małżeńskiego survivalu”. Z kolei od 26 lipca, w każdą środę widzowie mogą oglądać nowe odcinki programu „Panne młode z piekła rodem”, w którym wybuchowe bohaterki zamieniają ostatnie dni przed swoja wielką uroczystością w koszmar dla wszystkich dookoła.

Źródło: A+E NETWORKS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *