Chillizet z nową ramówką

7 sierpnia Chillizet wprowadza nową ramówkę. Na antenie pojawią się m.in. autorskie programy muzyczne Martyny Wawryło-Wojciechowskiej, Dominiki Kontarowicz, Bartka Winczewskiego i Rafała Turowskiego oraz audycje z muzyką jazzową. Tradycyjnie nie zabraknie informacji o wydarzeniach kulturalnych oraz najciekawszych trendach wielkomiejskiego stylu życia. Zmienią się godziny emisji dotychczasowych pasm.

Od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 10:00 na kulturalne „Śniadanie do łóżka” zaprosi Dominika Biegańska. Codzienne pasma „Nastaw się na chill out” między godziną 10:00 a 20:00 poprowadzą wymiennie Bartek Winczewski, Magda Bauer, Dagmara Kowalska, Martyna Wawryło-Wojciechowska i Rafał Turowski. Dodatkowo, w tygodniu zagoszczą programy autorskie. W poniedziałki w godzinach 21:00-22:00 Rafał Turowski będzie gospodarzem audycji „Past Perfect”, w której zaprezentuje muzyczną scenę chilloutową lat 80. Po niej do północy Martyna Wawryło-Wojciechowska wprowadzi słuchaczy w klimaty rodzimych brzmień chilloutowych w ramach „Salonu polskiego”. Jej gośćmi będą artyści i przedstawiciele show-biznesu.

„Chilli 90’s” to autorska propozycja Bartka Winczewskiego na wtorkowy wieczór (godziny 22:00-0:00), czyli przegląd muzyki chillout lat 90.

W każdą środę od godziny 10:00 do 11:00 będzie można usłyszeć „Sukces pisany szminką” Olgi Kozierowskiej. Między godziną 14:00 a 16:00 – „Emocjonalny ład”. Ciekawi goście i inspirujące rozmowy, które poprowadzi trenerka, konsultantka i coach – Łada Drozda. Muzyczne poszukiwania Gabi Drzewieckiej w dobrze znanym programie „Gabinet dźwięku” w każdą środę między godziną 21:00 a 23:00.

Weekendowy „Spokój w wielkim mieście” od godziny 10:00 poprowadzi Natasza Kotarska. Wraz ze swoimi gośćmi poszuka odpowiedzi na intrygujące i niecodzienne pytania. Od września w niedzielne wieczory powróci audycja o wydarzeniach teatralnych Rafała Turowskiego „Wieczór z Melpomeną” (godziny 19:00-20:00).

Od 7 sierpnia na antenie Chillizet pojawią się dwugodzinne pasma z muzyką jazzową – „Midnight jazz” i „Jazz’n’chill”. Pierwsze z nich będzie można usłyszeć od niedzieli do czwartku po północy, a drugie w niedziele po godzinie 20:00. Z kolei wieczorową porą w piątki i soboty stacja zaprasza na miejskie granie klubowe – „Chill city”. Ponadto, klubowe pobudzające brzmienia pojawią się w piątki w muzycznych setach „Porządne dziewczyny” (godziny 19:00-22:00) oraz „Primadoma DJ set” Dominiki Kontarowicz (godziny 21:00-22:00). W sam raz na otwarcie weekendu.

Nowa ramówka to również spotkania ze słuchaczami w miejskiej przestrzeni. DJ’e Chillizet sprawdzą czym żyje wielkie miasto. Wizyty w popularnych restauracjach i klubach. Relacje z ciekawych koncertów, wydarzeń kulturalnych i granie na żywo.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *