Liga Europy: Anderlecht – Mainz i Schalke – Krasnodar w TVP Sport

Dwa mecze 4. kolejki Ligi Europy pokaże TVP Sport. Anderlecht Łukasza Teodorczyka zagra z FSV Mainz, a Krasnodar Artura Jędrzejczyka zmierzy się z Schalke w Gelsenkirchen. Transmisje od godziny 18:55.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP Sport

Od powrotu ze zgrupowania kadry Adama Nawałki, Łukasz Teodorczyk rozegrał pięć spotkań w Anderlechcie i w każdym strzelił gola. Polak z 9 bramkami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców ligi belgijskiej. W lidze Europy natomiast trafił już dwukrotnie, a Anderlecht z 5 punktami plasuje się na 3. miejscu w tabeli grupy C. Prowadzi z taką samą liczbą punktów Mainz (drugi jest francuski AS Sain-Etienne), a oba kluby zmierzą się właśnie w czwartek. W Niemczech padł remis 1:1.

Lider z wiceliderem zagra także w grupie I – dwa tygodnie temu Krasnodar z Arturem Jędrzejczykiem w składzie uległ u siebie Schalke 0:1. Teraz rosyjski klub czeka jeszcze cięższa przeprawa, bo zagra w Gelsenkirchen.

Oba mecze pokaże TVP Sport. Pierwsze spotkanie będzie transmitowane od godziny 18:55, a drugie rozpocznie się o godzinie 21:00. Konfrontację Anderlechtu z Mainz skomentuje Maciej Iwański, a spotkanie Schalke – Krasnodar – Tomasz Jasina.

Plan transmisji:

Czwartek (3 listopada)

Anderlecht Bruksela – FSV Mainz, godzina 18:55, TVP Sport
Schalke 04 Gelsenkirchen – FC Krasnodar, godzina 21:00, TVP Sport

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *