Liga Europy: Viktoria – Roma i Southampton – Sparta w TVP Sport

W czwartek, 15 września 2016 roku, po emocjach piłkarskich związanych z Ligą Mistrzów czas na Ligę Europy. AS Roma z Wojciechem Szczęsnym w składzie zmierzy się w Pilźnie z Viktorią, a Southampton zagra ze Spartą Praga. Transmisje w TVP Sport od godziny 18:55.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP Sport

W Lidze Europy wystąpią w tym roku takie europejskie potęgi jak: Manchester United, Ajax Amsterdam, Schalke 04 Gelsenkirchen czy Inter Mediolan. Choć zabraknie w niej polskich klubów, mamy jednak swoich przedstawicieli w zagranicznych ekipach, np. Wojciecha Szczęsnego w AS Roma. I właśnie mecz włoskiego klubu reprezentanta Polski z Viktorią Pilzno będzie transmitowany w najbliższy czwartek. Drugi wybór TVP Sport to debiutujący w tych rozgrywkach Southampton przeciwko Sparcie Praga z Tomasem Rosickym w składzie.

Mecze pokaże TVP Sport – początek o godzinie 18:55, drugie spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00. Mecz Viktoria – AS Roma skomentuje Jacek Laskowski, a konfrontację Southampton ze Spartą – Maciej Iwański z Radosławem Majdanem.

Plan transmisji:

Czwartek (15 września)
Viktoria Pilzno – AS Roma, godzina 18:55, TVP Sport
Southampton FC – Sparta Praga, godzina 21:00, TVP Sport

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *