Radio Plus z nowościami na jesień 2016

Radio Plus wzbogaca ofertę programową na jesień 2016 roku. W poniedziałki o godzinie 20:00 Patrycja Michońska i ks. Zbigniew Kapłański prowadzą audycję „Ludzkim głosem”, w soboty od godziny 12:00 nadawana jest „Aleja Gwiazd” Mariusza Syty, z kolei w sobotnie wieczory o godzinie 20:00 Katarzyna Kozimor zaprasza na „Prywatkę z Radiem Plus”.

W „Ludzkim głosem” Patrycja Michońska w towarzystwie ks. Zbigniewa Kapłańskiego prowadzą rozmowy na najbardziej aktualne i poruszające tematy dotyczące ważnych spraw społecznych. Gospodarze audycji łączą się na antenie ze słuchaczami i odpowiadają na ich pytania.

„Aleja Gwiazd” Mariusza Syta to spotkanie z polskimi artystami. W każdą sobotę prowadzący przepytuje znanych i lubianych muzyków, aktorów oraz celebrytów.

W sobotnie wieczory w „Prywatce z Radiem Plus” Katarzyna Kozimor wprowadza w prywatkowy nastrój. Na antenie na specjalne życzenie słuchaczy prezentowane są największe przeboje dyskotekowe minionych lat.

W jesienne poranki niezmiennie od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 słuchaczy Radia Plus budzi duet Katarzyna Kozimor i Tomasz Waloszczyk. W poranku „Kto rano wstaje” – tak jak do tej pory – pojawiają się stale elementy programowe: Jacek Prusinowski prowadzi polityczne dyskusje w „Sedno Sprawy”, a Agnieszka Morawska zaprasza do swojego kącika kulinarnego – „Przepis Na Dziś”. Między godziną 9:00 a 16:00 usłyszeć można pasmo „Przeboje Z Nutą Nostalgii”. Do godziny 13:00 gospodarzem jest Monika Borysow-Dudowicz, a następnie stery przejmuje Jan Pasterski – nowy prowadzący, który zastąpił Tomasza Bednarka. O godzinie 16:00 na antenie pojawiają się programy lokalne „W Rytmie Wydarzeń”. Wieczory w Radiu Plus między godziną 20:00 a 22:00 są poświęcone publicystyce. W poniedziałki Patrycja Michońska i ks. Zbigniew Kapłański zapraszają na „Ludzkim Głosem”, wtorki należą do Jacka Prusinowskiego, gospodarza programu „Sedno Sprawy PLUS”. W środy Kamila Baranowska prowadzi „Środek Tygodnia”, natomiast w czwartki nadawana jest audycja „Polityka z Plusem” Andrzeja Stankiewicza. Od poniedziałku do czwartku od godziny 23:00 Paweł Krzemiński prowadzi audycję „Nocne Światła”. W soboty od godziny 13:00 do 15:00 Mariusz Syta w „Alei Gwiazd” rozmawia z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami. Tomasz Bednarek, dotychczasowy prowadzący popołudniowe pasmo „Przeboje Z Nutą Nostalgii”, pojawia się obecnie w weekendy – usłyszeć go można w soboty od godziny 15:00 do 20:00 i w niedziele między godziną 12:00 a 17:00. Sobotnie wieczory należą do Katarzyny Kozimor, która zaprasza na „Prywatkę z Radiem Plus”.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *