Liga Mistrzów: Sporting Lizbona – Legia Warszawa w TVP1

We wtorek, 27 września 2016 roku, czas na drugi mecz mistrzów Polski w fazie grupowej Champions League. W Lizbonie Legia zagra ze Sportingiem już z nowym trenerem – Jackiem Magierą. Transmisja w TVP1 HD i na stronie sport.tvp.pl od godziny 20:25.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TVP1

Początek rozgrywek Ligi Mistrzów był dla Legii niepomyślny – 0:6 z Borussią na własnym terenie. Do tego doszły słabe występy w Ekstraklasie (14. miejsce w tabeli). Na reakcje właścicieli nie trzeba było długo czekać – Besnik Hasi został zastąpiony przez Jacka Magierę. Nowy trener zadebiutuje jutro w spotkaniu Ligi Mistrzów. Zadanie bardzo trudne, bo wicemistrz Portugalii w pierwszym spotkaniu bardzo dobrze zaprezentował się w Madrycie, ulegając jednak ostatecznie Realowi 1:2.

Mecz pokaże TVP1 oraz strona sport.tvp.pl – początek o godzinie 20:25, a studio po meczu potrwa 30 minut. Spotkanie skomentują z Lizbony: Jacek Laskowski i Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą: Jacek Bednarz, Marcin Żewłakow oraz Robert Podoliński. Reporterem w stolicy Portugalii będzie Jacek Kurowski.

Plan transmisji:

Wtorek (27 września)
Sporting Lizbona – Legia Warszawa, godzina 20:25, TVP1 HD, sport.tvp.pl

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *