Nowe przygody Wujcia Dobra Rada w Cartoon Network

Wujcio Dobra Rada przemierza świat, by nieść pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują. W nowych odcinkach razem ze swoją ekipą odwiedzi m.in. Francję, Włochy i odległą Australię. Premiera kolejnych przygód zabawnego Wujcia w poniedziałek, 3 października 2016 roku, na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Cartoon Network

Magiczny krewny wszystkich dzieci na świecie podróżuje swoim niezawodnym kamperem, odwiedzając najdalsze zakątki Ziemi. Towarzyszą mu przyjaciele – Torba Borba, Wielka Realistyczna Latająca Tygrysica, Stefek Pizza i Pan Gustaw. Wujcio Dobra Rada i jego ekipa pojawiają się wszędzie tam, gdzie ktoś właśnie potrzebuje pomocy i znajdują wyjście nawet z największych tarapatów.

Nowe odcinki drugiego i trzeciego sezonu przyniosą kolejne problemy, które będą wymagać pilnej interwencji Wujcia. Bohater będzie musiał pomóc Stefkowi Pizzy pozbyć się nocnych koszmarów, a gdy już się z tym upora, okaże się, że Stefek stracił wszystkie wspomnienia. Trzeba będzie je odzyskać, nim znikną bezpowrotnie. Dzielny Wujcio spróbuje także uratować międzygalaktyczną misję kosmiczną i uwolnić statek zaatakowany przez tajemniczych obcych.

Premiera nowych odcinków drugiego i trzeciego sezonu „Wujcia Dobra Rada” w poniedziałek, 3 października, na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 15:35. Fanów kreskówki czeka również specjalny maraton „Dookoła świata z Wujciem Dobrą Radą”, który Cartoon Network wyemituje w sobotę, 1 października do 8:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *