Katarzyna Cichopek poprowadzi program „Nowa Ja!” w 8TV

28 września 2016 roku, w dniu inauguracji stacji 8TV w multipleksie pierwszym (MUX-1 )Naziemnej Telewizji Cyfrowej, odbędzie się premiera programu „Nowa Ja!”, z Katarzyną Cichopek w roli prowadzącej.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym 8TV

„Nowa Ja!” to program z gatunku makeover. Pokazane są w nim historie, niezadowolonych z siebie lub ze swojego życia, kobiet, które pragną pozytywnej zmiany. Widzowie zobaczą, z jakimi problemami muszą się one borykać, co wpłynęło na ich życiową sytuację, co leży u źródeł ich złego samopoczucia. Nie na każdy problem istnieje jedna mądra rada, jednak life coach i trenerka rozwoju osobistego programu „Nowa Ja!” Joanna Godecka, stara się pomóc każdej z bohaterek. Dzięki temu uczestniczki programu, stają się pewnymi siebie i swojej wartości kobietami. Ich wewnętrzna, duchowa przemiana wiąże się także ze zmianą wyglądu. Pod czujnym okiem stylistki, wizażystki oraz fryzjera, bohaterki pięknieją i rozkwitają.

Uporządkowanie chaosu, nazwanie problemu po imieniu, uświadomienie sobie źródeł własnych nieszczęść prowadzi bohaterki do oczyszczenia. Silniejsze, pewniejsze siebie i piękniejsze lepiej poradzą sobie z kłopotami dnia codziennego. Szczerych, wzruszających zwierzeń wysłucha gospodyni programu Katarzyna Cichopek, która ze swoją wrażliwością i życiowym doświadczeniem potrafi zrozumieć i wczuć się w ich położenie.

Bardzo się cieszę z nowego projektu. Kolejne wyzwanie przede mną. Będzie wiele wzruszeń, ale jeszcze więcej radości. Walczymy z bohaterkami o marzenia, poczucie własnej wartości i lepsze jutro. Zapraszam do oglądania i przeżywania z nami tej przygody – mówi gospodyni programu Katarzyna Cichopek.

„Nowa Ja!” jest produkcją własną nowego kanału 8TV.

„Nowa Ja!”

Emisja: środa, od 28 września, godzina 22:00

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *