Startuje jesienna ramówka radiowej Czwórki

Jesień 2016 roku w Czwórce będzie bogata w wydarzenia muzyczne i sportowe. Od najbliższej soboty, 1 października, w ramówce Czwórki pojawią się nowe audycje: „Po tytule”, a w paśmie porannym „Pierwsze słyszę”. Powrócą cykliczne koncerty Czwórki z udziałem znanych artystów, których dzięki transmisji wideo w Internecie będzie można nie tylko słuchać, ale również oglądać z każdego miejsca na świecie. W nadchodzącym sezonie Czwórka zagości także w klubach studenckich, a zimą szykuje dla swoich słuchaczy akcje plenerowe w snowparkach w całej Polsce.

Poranki Czwórka rozpocznie audycją Kamila Jasieńskiego „Pierwsze słyszę” (poniedziałek-czwartek, godziny 6:00-9:00), serwującą słuchaczom najciekawsze informacje i wprowadzającą ich w dobry nastrój już od samego rana. Wśród nowych pozycji znajdzie się również program Kuby Marcinowicza i Justyny Tylczyńskiej „Po tytule” (wtorek, godziny 9:00-10:00). Punktem wyjścia do rozmowy o piosenkach znanych z anteny Czwórki będą właśnie ich tytuły. Przy okazji słuchacze poznają historię powstania danego tekstu, jego autora, interpretację prowadzących, sami też będą mogli włączyć się do zabawy słowami z tytułu. Jesienią audycję „Będzie głośno” (piątek, godziny 18:00-20:00), prezentującą twórczość młodych zespołów i wokalistów, poprowadzi Damian Sikorski. „Teraz K-pop” zmieni porę nadawania na piątki w godzinach 17:00-18:00, „Wszystko gra” zagości na antenie w środy w godzinach 9:00-10:00, a „Hejterska 4” w każdy piątek od godziny 9:00 do 10:00.

Stacja szykuje dla słuchaczy wyjątkowe koncerty w Czwórkowym Studiu, które będzie można obejrzeć na stronie i Facebooku Czwórki. Już 3 października o godzinie 22:00 w audycji „Off Control” premiera zapisu wideo z koncertu, podczas którego zagrali: Baasch, Milky Wishlake oraz Oly. 29 października o godzinie 16:00 słuchacze Czwórki będą mogli obejrzeć transmisję koncertu zespołu Fair Weather Friends. W grudniu natomiast odbędzie się specjalny koncert z udziałem młodych artystów z Czwórkowej audycji „Będzie głośno”.

Jesienią Czwórkę będzie można usłyszeć w klubach. Zimą Stacja będzie towarzyszyć słuchaczom podczas specjalnych akcji plenerowych skierowanych do narciarzy i snowboardzistów.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *