Październik 2016 w AXN

20 października 2016 roku AXN jako pierwszy kanał w Polsce pokaże jedenasty sezon produkcji „Kości”, w której słynna antropolog dr Temperance „Bones” Brennan wraz z agentem specjalnym FBI Seeleyem Boothem będzie rozwiązywać kolejne zagadki tajemniczych morderstw. Już 25 października widzowie zobaczą trzeci sezon serialu „Agenci NCIS: Nowy Orlean”, a 24 października trzeci sezon sensacyjnego „Skorpiona” – serialu opartego na historii genialnego hakera Waltera O’Briena oraz 28 października czwarty sezon serialu „Elementary” – współczesnej opowieści o ekscentrycznym detektywie Sherlocku Holmesie.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym AXN

Serial „Kości” to historia grupy antropologów z waszyngtońskiego instytutu Jeffersona, którzy pomagają FBI rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw, kiedy standardowe metody zawodzą. Przewodzi im dr Temperance „Bones” Brennan (Emily Deschanel), która często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. W śledztwach pomagają jej m.in.: Angela Montenegro (Michaela Conlin), artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i ofiar; dr Jack Hodgins (T.J. Thyne), specjalizujący się w owadach i minerałach, wielki zwolennik teorii spiskowych oraz patolog sądowy, dr Camille Saroyan (Tamara Taylor). Na co dzień „Bones” jest partnerką w życiu i w pracy agenta specjalnego FBI, Seeleya Bootha (znany z „Buffy: Pogromczyni wampirów”, David Boreanaz), który jest całkowitym przeciwieństwem jej racjonalnego podejścia do życia i świata. Razem tworzą duet, który rozwiąże zagadkę każdego morderstwa. W 11. sezonie produkcji, Bones i Booth po 6 miesięcznej przerwie w pracy zostaną uwikłani w sprawę morderstwa brata Seeleya i szybko odkryją, że muszą wrócić do starych obowiązków zawodowych. Premiera 11. sezonu serialu „Kości” w czwartek, 20 października o godzinie 21:00, w AXN. Kolejne odcinki w każdy czwartek o godzinie 21:00.

„Skorpion” to serial sensacyjny twórców serii filmów „Szybcy i wściekli”. Amerykańska produkcja została oparta na życiorysie ekscentrycznego geniusza i komputerowego specjalisty, Waltera O’Briena (w tej roli, znany z seriali „Rodzina Borgiów” i „Gra o Tron”, Elyes Gabel). Swoje wybitne zdolności w dziedzinie informatyki rozwijał włamując się do ściśle tajnych systemów i państwowych baz danych. Wiele lat później staje na czele zespołu specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy współczesnego cyberświata. W trzecim sezonie bohaterowie serialu zajmą się ściganiem hakera, który przejął kontrolę nad samolotem i statkiem marynarki wojennej. Premiera trzeciego sezonu serialu „Skorpion” w poniedziałek, 24 października o godzinie 21:00, w AXN. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o godzinie 21:00 w AXN.

„Agenci NCIS: Nowy Orlean” to kolejny bardzo dobrze przyjęty spin-off „Agentów NCIS”, jednego z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Bohaterowie rozgrywającej się w Missisipi i Luizjanie produkcji, to agenci rządowego biura specjalizującego się w prowadzeniu dochodzeń w marynarce i piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują, znany z roli Kapitana Archera w serialu „Star Trek”, Scott Bakula (jako Dwayne Cassius Pride), oraz Lucas Black (jako Christopher Lasalle), który popularność zyskał dzięki serialowi „Z Archiwum X”. Na początku trzeciego sezonu zespół Pride’a będzie musiał stawić czoło snajperowi, strzelającemu do ludzi na ulicach Nowego Orleanu. Premiera 3. sezonu serialu „Agenci NCIS: Nowy Orlean” we wtorek, 25 października o godzinie 21:00, w AXN. Kolejne odcinki w każdy wtorek o godzinie 21:00 w AXN.

Serial „Elementary” to osadzona we współczesnych realiach historia Sherlocka Holmesa. Genialny, choć nieco ekscentryczny detektyw (w tej roli Jonny Lee Miller) w wyniku błędów młodości opuszcza Londyn i rozpoczyna nowe życie na Manhattanie. W Nowym Jorku Holmes poznaje błyskotliwą doktor Joan Watson (Lucy Liu), z którą odtąd tworzy zespół do rozwiązywania najtrudniejszych śledztw. W nowym sezonie serialu Joan i Sherlock starają się wrócić do łask nowojorskiej policji. Premiera 4. sezonu serialu „Elementary” w piątek, 28 października o godzinie 17:00, w AXN. Kolejne odcinki w każdy piątek o godzinie 17:00.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *