Lipiec 2016 w AXN

W lipcu 2016 roku na widzów AXN czeka premiera 2. sezonu serialu „Sposób na morderstwo”, nominowanego do Złotych Globów i Emmy, z Violą Davis w roli nieustępliwej prawniczki. 23 lipca kanał pokaże finał 3. sezonu produkcji „Czarna Lista”. Dla młodszych widzów na wakacje AXN przygotował premiery 5. sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” oraz 2. sezonu „Nastoletniej Marii Stuart”. Natomiast fani kina będę mogli obejrzeć w weekendowe wieczory hollywoodzkie produkcje, m.in. „Niesamowitego Hulka” z Edwardem Nortonem, „Ściganych” z Angeliną Jolie oraz „Krucjatę Bourne’a” z Mattem Damonem.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

„Sposób na morderstwo” to amerykański serial, którego bohaterami są studenci prawa oraz ich genialna profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (w tej roli Viola Davis, zdobywczyni nagrody SAG 2016 w kategorii „Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym”). Uczniowie w ramach zajęć dostają od wykładowczyni do rozwiązania najtrudniejsze sprawy kryminalne jej firmy. Najlepsi z nich mogą co roku odbyć staż w kancelarii. W rozpoczynającym drugą serię odcinku Annalise Keating przejmie sprawę rodzeństwa podejrzanego o zabicie rodziców, posiadaczy wielomiliardowej fortuny. W pierwszych odcinkach dowiemy się również o różnych tajemnicach z przeszłości prof. Keating, a także poszczególnych członków jej ekipy: niewyjaśnione zbrodnie, traumy z dzieciństwa, wynaturzenia. W nowym sezonie będzie jeszcze więcej krwi, seksu i zapętlonych intryg. Premiera 2. sezonu serialu „Sposób na morderstwo” w piątek, 29 lipca o godzinie 0:00, kolejne odcinki w piątki o godzinie 0:00 tylko w AXN.

„Nastoletnia Maria Stuart” to serial z gatunku historical fiction opowiadający o młodości i dojściu do władzy królowej Szkotów, Marii I Stuart. 15-letnia Maria (w tej roli Adelaide Kane, znana z serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak”) przybywa do Francji, gdzie ma poślubić syna króla, księcia Franciszka II Walezjusza (Toby Regbo). Na francuskim dworze, pełnym mrocznych intryg i seksualnych skandali, pretendentka musi stawić czoła zmieniającej się polityce międzynarodowej i pokazom siły na dworze, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z Królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) potajemnie planują zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i uniemożliwić małżeństwa Marii i Franciszka. Premiera 2. sezonu serialu „Nastoletnia Maria Stuart” w piątek, 8 lipca o godzinie 11:05, kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o godzinie 11:05 tylko w AXN.

Serial science-fiction „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” to niezwykła historia przeciętnego nastolatka, Scotta McCalla (w tej roli Tyler Posey), który ulega gwałtownej przemianie, po ugryzieniu przez tajemnicze zwierzę. Z dnia na dzień staje się zwinny, wysportowany i pewny siebie. Wkrótce odkrywa, że stał się wilkołakiem. W piątym sezonie serialu Scott ponownie będzie musiał udowodnić, że zasługuje na miano przywódcy stada. Wraz z przyjaciółmi stanie do walki Doktorami Strachu, którzy za pomocą makabrycznych eksperymentów tworzą z uczniów miejscowego liceum niebezpieczne chimery. Wszystko po to, żeby przywrócić do życia Bestię z Gévaudan – najokrutniejszego wilkołaka wszechczasów. Premiera 5. sezonu serialu „Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak” w sobotę, 30 lipca o godzinie 13:00, kolejne odcinki w każdą sobotę o godzinie 13:00 tylko w AXN.

Serial sensacyjny „Czarna lista” opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Red” Reddingtonie (w tej roli James Spader), który z poszukiwanego przez amerykański wymiar sprawiedliwości kryminalisty staje się jednym z najcenniejszych źródeł informacji o międzynarodowej przestępczości. W ostatnich odcinkach trzeciego sezonu serialu, po tajemniczej śmierci agentki Liz, (Megan Boone) oddział specjalny FBI oraz „Red” ruszają w pościg za jej tajemniczym mordercą, Alexandrem Kirkiem. Śledztwo doprowadzi do odkrycia prawdy o ojcu agentki Keen i każe zadać Reddingtonowi pytanie czy Lizzie naprawdę nie żyje. Finał 3. sezonu serialu „Czarna Lista” w piątek, 22 lipca o godzinie 23:00.

Już 2 lipca o godzinie 20:00 stacja wyemituje filmową superprodukcję „Niesamowity Hulk” – opowieść o Brucie Bannerze, który zostaje wbrew swojej woli wykorzystany w programie tworzenia superżołnierzy z pomocą promieniowania gamma. Kiedy udaje mu się uciec, desperacko szuka sposobu na to, by pozbyć się swojej mocy. Sytuacja zmienia się, gdy żądny władzy żołnierz Emil Blonsky zyskuje podobną moc. Podobnie jak Banner może przemienić się w potężne monstrum, tyle że zdecydowanie bardziej brutalne niż Hulk. 10 lipca o godzinie 22:00 w AXN „Ścigani”, historia Wesleya Gibsona, sfrustrowanego pracownika korporacji, który odkrywa, że jest synem zawodowego mordercy. Decyduje się dołączyć do bractwa elitarnych zabójców i podążyć śladami ojca. 23 lipca o godzinie 22:00 widzowie AXN będą mogli zobaczyć „Krucjatę Bourne’a”, w której Jason Bourne zostaje wrobiony w morderstwo agenta CIA.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *