Lisette Schlippe nowym Director Content Licensing w Turner

Lisette Schlippe awansowała na stanowisko Director Content Licensing. Schlippe zajmie się sprzedażą seriali Turnera i wejdzie w skład zarządu regionu CEE, który obejmuje Niemcy, Kraje Beneluksu, Polskę, Rumunię i Rosję.

Na nowym stanowisku Lisette Schlippe będzie odpowiedzialna za sprzedaż seriali kanałów Turner – TNT, TBS i truTV („Dobre Zachowanie”, „Will”, „Search Party”, „Ciało niepedagogiczne”, „I’m sorry”), produkcji Cartoon Network (m.in. „Niesamowity świat Gumballa”, „Ben 10”), treści [adult swim] („Rick & Morty”, „Robot Chicken”) i lokalnych produkcji, takich jak „4 Blocks” (TNT) czy „Ponyhof” (TNT Comedy) w Europie Środkowo-Wschodniej.

Lisette Schlippe ma dziesięcioletnie doświadczenie w sprzedaży contentu telewizyjnego. Ostatnio pełniła funkcję Senior Sales Director w Endemol Shine International, gdzie odpowiadała za sprzedaż w Niemczech oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Pracowała również dla Shine International, 3DD Entertainment i Zeal Entertainment. Schlippe jest ekspertem w rynkach północnych i środkowoeuropejskich, takich jak Niemcy, Beneluks, Skandynawia oraz Europa Środkowo-Wschodnia, gdzie zdobyła doświadczenie w projektach związanych z różnymi formatami telewizyjnymi i platformami.

Lisette Schlippe raportuje bezpośrednio do Matthiasa Heinze, Vice President Commercial CEE and General Manager Eastern Europe and Poland.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *