3. sezon „Angelo rządzi” w Cartoon Network

Angelo Ludwik zawsze potrafi doskonale narozrabiać. W nowych odcinkach będzie miał ku temu bardzo wiele okazji – m.in. podczas magicznego pokazu czy zajęć jogi. Emisja kolejnych odcinków trzeciego sezonu „Angelo rządzi” w poniedziałek, 17 października 2016 roku, na antenie Cartoon Network.

Jedenastoletni Angelo razem z dwójką swoich przyjaciół – Laurentym i Lolą – tworzą ekipę rozrabiaków, którą bardzo ciężko jest powstrzymać przed kolejnymi psotami. Na nic się zdają upomnienia rodziców i uwagi od nauczycieli, ta trójka zawsze znajdzie okazję, by porządnie nabroić.

W nowych odcinkach trzeciego sezonu bohaterowie pokażą na co ich stać m.in. podczas magicznego show, w którym będą brali udział. Angelo postanowi, że tak jak każdy znany magik, on też chce mieć swój popisowy numer. Jednak jego eksperymenty z magią mogą być bardzo niebezpieczne dla otoczenia. Innym razem bohater, chcąc dostać najnowszy model deskorolki, umówi się ze swoją mamą, że jeśli tylko otrzyma wymarzony sprzęt, weźmie udział w zajęciach jogi, na które rodzice chcą go namówić. Szybko wyjdzie na jaw, że wpuszczenie tego rozrabiaki do jednego pomieszczenia z grupą ludzi, którzy szukają spokoju to nie był dobry pomysł. W nowych odcinkach widzowie przekonają się również, że poza świetną współpracą trójka przyjaciół potrafi się również porządnie posprzeczać, chociażby o to, które z nich powinno zagrać główną rolę w filmie.

Premierowe odcinki trzeciego sezonu „Angelo rządzi” w Cartoon Network od poniedziałku, 17 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 6:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *