Lista Śląskich Szlagierów w Kino Polska Muzyka

W sierpniu 2016 roku Kino Polska Muzyka przygotowała dla swoich widzów nowy ranking muzyczny – Listę Śląskich Szlagierów. W cyklu Koncertów z Przystanku Woodstock stacja wyemituje występ zespołu Enej.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W woodstockowym cyklu koncertowym Kino Polska Muzyka pokaże w pierwszy czwartek sierpnia występ Enej z 2011 roku. Piotr „Lolek” Sołoducha, lider zespołu, powiedział, że to właśnie od tego koncertu zaczęła się popularność grupy. W tym samym roku przebój „Radio hello” zdobył szczyty list przebojów, z których zespół nie schodzi do tej pory. Enej to energetyczna bomba, a ten koncert Kino Polska Muzyka wybrała specjalnie z myślą o półmetku wakacji.

W sierpniu na antenie stacji pojawi się nowość – Lista Śląskich Szlagierów – szlagierowo.pl. W każdą sobotę o godzinie 19:00 Kino Polska Muzyka pokaże bieżące zestawienie najlepszych śląskich wykonawców muzyki szlagierowo-biesiadnej. Lista zdobyła już dużą popularność na Śląsku, teraz ma szanse zjednać sobie widzów z całej Polski. Na swoje ulubione przeboje będzie można głosować smsowo. Premiera 6 sierpnia.

Stacja przygotowała też specjalną ramówką na święto narodowe 15 sierpnia. Podczas gdy ulicami wielu miast przejdą parady wojskowe, na antenie Kino Polska Muzyka odbędzie się parada muzyczna. Będą to największe polskie przeboje różnych gatunków i z różnych lat.

Na antenie nie zabraknie też największych polskich przebojów lat 70., 80., 90. i współczesnych hitów oraz rozrywkowej, wakacyjnej muzyki.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *