Listopad z Teatrem Telewizji na vod.tvp.pl

W poniedziałek 16 listopada 2015 roku w TVP1 HD odbędzie się premiera spektaklu „Damy i Huzary” w reżyserii Krystyny Jandy. Spektakl będzie można też oglądać w serwisie vod.tvp.pl, gdzie w listopadzie udostępnionych zostanie kilkanaście innych tytułów Teatru Telewizji.

W listopadzie kilkanaście spektakli Teatru Telewizji, w tym premierowe „Damy i Huzary” Krystyny Jandy, znajdzie się w serwisie vod.tvp.pl. I tak od 16 listopada wielbiciele sztuki teatralnej będą mogli na stronie vod.tvp.pl/audycje/kultura/teatr-telewizji obejrzeć: „Damy i Huzary”, „Przerwanie działań wojennych” Juliusza Machulskiego, „Amazonia” Michała Walczaka w reżyserii Bodo Koxa, „Rozmowy przy wycinaniu lasu” Stanisława Tyma oraz „Boulevard Voltaire” Andrzeja Barta.

Tydzień później, 23 listopada oferta spektakli Teatru Telewizji na VOD wzbogaci się o: „Brancz” Juliusza Machulskiego, „Gry operacyjne” Agnieszki Lipiec-Wróblewskiej oraz „Rewizora” Mikołaja Gogola w reżyserii Jerzego Stuhra.

Kolejna transza przedstawień trafi na vod.tvp.pl 30 listopada. Będą to: „Śmierć rotmistrza Pileckiego” Ryszarda Bugajskiego, „Klub kawalerów” Michała Bałuckiego w reżyserii Krystyny Jandy oraz „Karski” Magdaleny Łazarkiewicz i Dominika W. Rettingera w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz. Od 7 grudnia będzie można obejrzeć także: „Operację Reszka” Włodzimierza Kuligowskiego w reżyserii Ewy Pytki, „Inkę 1946” Wojciecha Tomczyka w reżyserii Natalii Krynckiej-Gruz oraz „Kontryma” Marka Pruchniewskiego w reżyserii Marcina Fischera.

Do tej pory w zasobach Teatru Telewizji na VOD znajdują się: „Rybka canero” i „Next-ex” Juliusza Machulskiego, „Zaręczyny” Wojciecha Tomczyka w reżyserii Wojciecha Adamczyka, „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej w reżyserii Marcina Wrony oraz widowisko „Trzy razy Fredro”, składające się z trzech jednoaktówek Aleksandra Fredry, które było specjalnie przygotowane na 60. rocznicę Teatru Telewizji.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *